DVI

Вівторок, 24.04.2018, 20.58.20
Головна » 2016 » Листопад » 5 » Український стартап запустив на Kickstarter кампанію для фінансування розумного пристрою для поливання до 10 рослин
10.11.17
Український стартап запустив на Kickstarter кампанію для фінансування розумного пристрою для поливання до 10 рослин

      Українець Володимир Малего розробив розумний пристрій GreeNanny, що забезпечує індивідуальний полив до 10 рослин одночасно і автоматично розраховує кількість води, необхідної для нього протягом заданого періоду. 1 листопада український стартап запустив краудфандінгову кампанію на Kickstarter, на виробництво GreeNanny збирають $ 30 тис.


Прилад складається з резервуара ємністю 3,2 літра, 10 трубок і контролера. Для настройки поливу потрібно наповнити резервуар і вказати на сенсорному екрані кількість води для кожної рослини в мілілітрах. Після цього GreeNanny розрахує кількість днів, на які вистачить рідини. Якщо обсягу води в резервуарі буде недостатньо, можна підключити зовнішню посудину будь-якого обсягу, приєднавши його 10 трубкою в режимі донора.

Система має подвійний захист від переповнення бака при використанні зовнішнього контейнера, а також захист від втрати даних у разі відключення електроенергії. Живиться GreeNanny через USB-кабель - необхідну напругу 5 В, як у смартфона.

Перші 50 Бекер отримають GreеNanny за спеціальною ціною $ 119. Стандартна вартість пристрою - $ 149. На момент підготовки матеріалу на Kickstarter було зібрано трохи більше $ 2 тис. Поставки готових пристроїв заплановані на квітень 2017 року.

Джерело: AIN
Переглядів: 194 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: