DVI

Неділя, 22.04.2018, 17.14.17
Головна » 2016 » Жовтень » 10 » Український стартап запустив GPS-гаджет для пошуку викрадених авто
12.30.42
Український стартап запустив GPS-гаджет для пошуку викрадених авто
      Українська компанія «Тім Бернерс Груп» запустила пристрій «Автомат» - GPS-маяк, який допомагає стежити за своїм автомобілем і шукати його в разі викрадення.
Компанія працює на ринку вже 3 роки, розробляючи телекомунікаційні рішення на кшталт «розумного Wi-Fi», систем автодозвону, IP-телефонії і т.д. На ідею GPS-гаджета для спостереження за своїм автомобілем їх наштовхнув запит від Coca-Cola з розробки рішення, яке б дозволяло моніторити, де знаходяться брендовані холодильники, щоб зменшити число крадіжок.

Опрацьовуючи це рішення, команда розглядала різні варіанти GPS-маячків від китайських виробників і вирішила спробувати зробити такий продукт для автовласників. В Україні - високий рівень викрадення автомобілів середнього і преміум-класу, каже співзасновниця компанії Марія Зінченко:

«Тільки у наших знайомих і друзів викрали три автомобілі, і вони не змогли їх знайти - зараз, до речі, вони використовують наш продукт».

Сервіс «Автомат» - це GPS-маяк + додатки для iOS і Android. Маячок ховається в авто і більшу частину часу проводить в сплячому режимі. Він виходить на зв'язок з додатком, щоб власник міг визначити місцезнаходження авто, певну кількість разів на добу (це налаштовується через додаток). Зазвичай - це від 1 до 4 разів на добу, в такому режимі батарейка маячка розрахована на 1500 сеансів зв'язку.

Якщо ж зловмисники під час викрадення використовуватимуть глушники GPS-сигналу, маячок все одно зможе допомогти визначити, де знаходиться авто, вже після викрадення (глушники використовують, як правило, під час викрадення і переміщення автомобіля в місце «відстою»).

Пристрій виробляється в Україні (комплектація та збирання), модульна частина гаджета складається з європейських комплектуючих (GPS- і GSM-модулі).

«Ми вирішили виробляти пристрій в Україні, оскільки тут є можливість контролю і оперативної взаємодії при поставках / замінах і питаннях гарантії», - каже Зінченко.

Сам маяк коштує 1800 грн, сервіс же працює по абонплаті - за 30 грн на місяць користувач отримує додаток, SIM-карту, послуги сервісного центру і кабінет на сайті, за 60 грн - все те ж саме плюс пошук викраденого автомобіля. Пристрій продається в мережах Moyo і Ringoo.

Для пошуку автомобілів команда привертає охоронну компанію «Венбест», також співпрацює з поліцією в розробці плану-перехоплення.

Джерело: AIN
Переглядів: 147 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: