DVI

Четвер, 26.04.2018, 04.56.19
Головна » 2016 » Листопад » 1 » Український стартап Planexta вийшов на Kickstarter з трекером фізичної активності та емоційного стану під назвою Sence
11.59.28
Український стартап Planexta вийшов на Kickstarter з трекером фізичної активності та емоційного стану під назвою Sence

      Український стратап Planexta запустив на Kickstarter кампанію зі збору коштів, необхідних для випуску розумного браслета Sence.

Як відзначають розробники, Sence - це єдиний практичний розумний браслет, який здатний точно визначати і відстежувати емоційні стани користувача, найбільш суттєво впливають на нього. Пристрій підкаже, коли і де користувач перебував в сумному настрої або під впливом стресу, а коли його стан був найбільш енергійним і продуктивним. Ці знання дозволять скорегувати свою поведінку і звички таким чином, щоб уникати негативних станів і максимально ефективно реалізовувати свій потенціал. Додаток SenceHub дозволяє синхронізувати дані з календарем і відомостями про географічне положення. Це дозволить в подальшому уникати місць або подій, що викликають негативні емоції.

Sence може не тільки відстежувати рівень стресу, енергійність і емоційний стан, а й традиційні для фітнес-трекерів показники: фізичну активність, кількість пройдених кроків, серцевий ритм. Завдяки цьому користувач буде обізнаний, коли у нього найбільш оптимальний період для фізичної активності. Пристрій також може повідомляти користувача про найбільш значні зміни емоційного стану: його власного або близької людини. Це дозволить надавати один одному підтримку в разі потреби.

Стартап Planexta має намір зібрати на Kickstarter $ 100 тис. На момент підготовки матеріалу було зібрано трохи більше $ 11 тис. У разі успішного завершення кампанії планується приступити до постачань готових розумних браслетів Sence в серпні 2017 року. Перші користувачі можуть отримати пристрій за ціною $ 129, що на 50% менше планованої роздрібної ціни.

Джерело: Kickstarter
Переглядів: 159 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: