DVI

Середовище, 21.03.2018, 14.36.49
Головна » 2016 » Грудень » 2 » Український стартап Pixpie допрацював сервіс стиснення зображень
17.00.06
Український стартап Pixpie допрацював сервіс стиснення зображень
      Як повідомлялося раніше, український стартап Pixpie запустив сервіс, який в 4 рази прискорює завантаження зображень в мобільних додатках. При цьому клієнти Pixpie менше платять мережам доставки контенту за користування їхніми послугами. А користувач, в свою чергу, бачить тільки кінцевий результат. За минулі півроку команда суттєво просунулася в розвитку проекту і готується до впровадження функції стиснення відео.

Як відзначають розробники, спочатку технологія вбудовувалася в мобільний додаток за допомогою SDK-бібліотеки. Компанії і розробники підключали SDK Pixpie до свого SDK, і в 4 рази скорочували кількість використаного трафіку. Але згодом з'ясувалося, що SDK підходить не для всіх. Наприклад, у одного з клієнтів додатки написані не на мовах для платформ Android і iOS, а на С++, з яким бібліотека Pixpie НЕ інтегрується. В результаті, був розроблений альтернативний шлях впровадження за допомогою REST API. REST API дозволяє повністю інтегрувати Pixpie в мобільний додаток з боку бекенда без змін в коді програми і без використання SDK.

Ще однією перевагою Pixpie стала підтримка формату Google WebP, який виграє у консервативних jpg і png. Переваги формату під час використання в тому, що оригінали jpg або png в 250 КБ після оптимізації будуть важити близько 170 КБ, а WebP - близько 100 КБ, без втрати візуальної якості. Поекспериментувати зі своїми зображеннями за допомогою REST API і подивитися, як змінюється розмір в залежності від формату можна на сайті компанії за адресою.


Додатково зазначається, що зараз всередині компанії Pixpie зайняті експериментами і дослідженнями відеокодеків для раціонального використання коштів і стиснення відео. Поки що знайдено рішення, яке оптимізує ролик в середньому на 30%.
Переглядів: 177 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: