DVI

Середовище, 21.03.2018, 12.55.45
Головна » 2016 » Серпень » 5 » Український стартап Hideez приступив до продажу єдиного цифрового ключа Hideez Key
10.30.08
Український стартап Hideez приступив до продажу єдиного цифрового ключа Hideez Key

      Український стартап Hideez Technology, який займається розробкою електронних пристроїв класу «wearable security», повідомив про випуск єдиного цифрового ключа під назвою Hideez Key. Бездротовий брелок надає безпрецедентні можливості по зберіганню секретних цифрових даних (ключів, сертифікатів, паролів), доступу в приміщення, ідентифікації і мобільних платежів.

Hideez Key представляє собою універсальний ідентифікатор і хранитель паролів для мобільних пристроїв, RFID-керованих дверей, цифрового підпису, комп'ютерних програм і веб-сервісів, генератор одноразових паролів. Пристрій зберігає до 1000 паролів, автоматично блокує і розблокує комп'ютер, є «довіреною ключем» для мобільних пристроїв, а також служить «антизлодій-датчиком» для цінних предметів, таких як гаманець, сумка, ключі та ін. На довершення до всього, Hideez Key може служити додатковим фактором аутентифікації для платіжних систем, і діяти в якості бездротового токена підтвердження.

«Ми бачимо величезний потенціал в новому ринку електронних пристроїв класу «wearable security». Працюючи з сотнями акаунтів і десятками «підключених» мобільних пристроїв, кожен користувач потребує надійного, зручного і комфортного засобу ідентифікації для наступаючої ери «інтернету речей». Ми вважаємо, що необхідність тримати в голові довгі складні паролі відходить у минуле. Hideez Key, перший з продуктів лінійки надає високий рівень безпеки критичних даних і комфорт для їх власника»- говорить Олег Науменко, директор компанії Hideez Technology.

Крихітний брелок розміром 32,5 × 32,5 × 9 мм і вагою 9 грам може перебувати в кишені до півроку без зміни батареї. Комп'ютер власника Hideez Key заблокований паролем, якщо господар далеко, і автоматично відкриє потрібний сеанс, як тільки він повернеться на робоче місце. Смартфон більше не вимагає PIN-код від власника, але залишиться недоступним для чужинця. Hideez Key може відкривати двері будинку, гаража, офісу використовуючи єдиний цифровий ключ RFID з частотою 125 кГц (стандарт Em-Marine або HID).

Серед базових можливостей Hideez Key надає:
  • Менеджер паролів. Hideez Key зберігає до 1000 паролів від соціальних мереж, пошти, хмарних сервісів і комп'ютерних програм. Користувачеві потрібно тільки натиснути кнопку на брелоку або «гарячу клавішу» на клавіатурі, щоб відповідний пароль був введений автоматично.
  • Цифровий підпис, платежі і криптовалюта. Hideez Key може бути використовуватися спільно з Вашим улюбленим гаманцем Bitcoin для безпечного зберігання криптовалюти. Він також може використовуватися в якості безпечного сховища приватного ключа для Вашого цифрового підпису. (Ці можливості користувачі отримають з оновленням ПЗ в найближчому майбутньому)
  • Відкриття дверей. Hideez Key обладнаний модулем RFID, який може використовуватися як ключ для сучасних систем контролю і управління доступом і електронних замків.
  • Пульт дистанційного керування. Тепер можливо зробити «Селфі» одному, навіть якщо нікому вас зняти. Або непомітно включити диктофон для запису розмови без дотику до смартфону. Потрібно тільки натиснути багатофункціональну кнопку, попередньо запрограмувавши її на виконання потрібних функцій.
  • Кнопка тривоги. Особливе натискання кнопки на брелоку може активувати «тривожний сценарій». У цьому випадку, наприклад, смартфон відправить SMS-повідомлення з текстом і поточними гео-координатами близьким чи друзям
  • «Антиграбіжник». Поміщений в гаманець або сумку, Hideez Key залишається на зв'язку зі смартфоном. Смартфон попередить користувача, якщо сигнал ослабне або зникне. Навіть в цьому випадку користувач зможе визначити положення предмета на карті або знайти його по спадаючому / зростаючому сигналу.
  • Біометрична аутентифікація. Зберігати всі ключі, паролі та сертифікати в «одному кошику» дуже зручно, але боязно? Система безпеки Hideez Key передбачає кілька рівнів захисту. Найцікавіший - біометричний: для активації Hideez Key користувач може вибрати сканування очей на підключеному смартфоні. Таку перевірку можна обдурити, використовуючи відео або фото.

Єдиний цифровий ключ Hideez Key надійде в продаж в Україні з 8 серпня за рекомендованою роздрібною ціною 1299 грн.

Переглядів: 131 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: