DVI

Середовище, 21.11.2018, 04.28.11
Головна » 2018 » Березень » 14 » Український мультфільм «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» зібрав за перший уїк-енд прокату майже 21,5 млн грн
09.00.05
Український мультфільм «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» зібрав за перший уїк-енд прокату майже 21,5 млн грн
      Минулого тижня в прокат вийшов український мультфільм «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила». Державне агентство з питань кіно поділилося інформацією про те, наскільки успішним виявився старт прокату цього мультфільму.

Відзначається, що за перший уїк-енд мультфільм «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» зібрав у кінопрокаті майже 21,5 млн грн. При цьому для перегляду мультфільму кінотеатри відвідало 285 784 глядача. Про це в соцмережі Facebook заявив глава Державного агентства з питань кіно Пилип Іллєнко.

 «Для порівняння: «Коко» за перший уїк-енд - 10 234 409 гривень, 134 726 глядачів. І так, я в курсі, що уїк-енд був «довгим», але це все одно неймовірно крутий результат для українського фільму на власному ринку», - додав Пилип Іллєнко.

Нагадаємо, мультфільм «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» розповідає історію мандрівного артиста Руслана, який мріє стати лицарем. Він випадково знайомиться з дочкою київського князя Володимира, закохується в неї і відправляється рятувати кохану з рук злого чаклуна.

Мультфільм «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» став переможцем 9-го конкурсного відбору Держкіно, сума державного фінансування становить близько 20% від загального бюджету в 95 млн. грн. Права на його прокат вже продані більш ніж на 30 територій, включаючи Китай, Південну Корею, Францію, Польщу, Болгарію, Німеччину, країни Близького Сходу, Північної Африки та Латинської Америки.

Джерело: Facebook
Переглядів: 108 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: