DVI

Неділя, 25.02.2018, 05.20.17
Головна » 2017 » Червень » 19 » Український гаджет для усвідомлених снів LucidCatcher зібрав більше необхідної суми на Kickstarter
14.00.06
Український гаджет для усвідомлених снів LucidCatcher зібрав більше необхідної суми на Kickstarter

      Як повідомлялося раніше, український стартап Luciding вивів на Kickstarter гаджет LucidCatcher для усвідомлених снів. Команда планувала зібрати суму в $ 75 тис.

Кампанія Luciding на Kickstarter закінчиться сьогодні ввечері, але вже можна сказати, що вона стала успішною. На момент підготовки матеріалу було зібрано понад $ 86 тис, підтримку проекту надали 213 Бекер.

Нагадаємо, LucidCatcher - це пристрій для отримання досвіду усвідомлених снів. Він виконаний у вигляді головної пов'язки, яку користувач надягає, лягаючи спати. Усвідомлені сни - це можливість для сплячої людини зрозуміти, що він уві сні, і приймати при цьому усвідомлені рішення. Таким чином, людина зможе контролювати свій сон і управляти його змістом. Крім цього, можна постаратися «запрограмувати» сон, який присниться вам в найближчу ніч. У команді Luciding називають своє рішення «йогою для снів».

 
Пристрій LucidCatcher працює подібно апарату для електроенцефалограми, досліджуючи активність мозку і визначаючи, коли у користувача починається фаза швидкого сну. Тоді гаджет включається і посилає мозку електричний сигнал, який допомагає користувачеві зрозуміти, що він спить.

Згідно з планом розвитку продукту, вже в серпні-вересні компанія планує почати його масове виробництво, а в 2018 році - доставляти продукт (в цьому році команда випустила версію для розробників).

Джерело: AIN
Переглядів: 102 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: