DVI

Субота, 24.03.2018, 23.35.33
Головна » 2016 » Листопад » 11 » «Український Bitcoin»: НБУ збирається випустити власну криптовалюта в кінці наступного року
11.00.02
«Український Bitcoin»: НБУ збирається випустити власну криптовалюта в кінці наступного року

      Радник голови Державного агентства з питань електронного уряду України Костянтин Ярмоленко повідомив на своїй Facebook-сторінці про те, що правління НБУ схвалило і презентувало дорожню карту Cashless Economy, в якій вперше прописані плани по використанню технології блокчейн в Україні.

«Одночасно з цим наше E-Government Агентство України готує просто-таки фантастичні новини на тему пілотного перекладу держреєстрів України на блокчейн. Сподіваємося на тісну співпрацю з усіма зацікавленими учасниками ринку, розробниками і просто ентузіастами цієї інноваційної технології! Блокчейн рулить!», - Додав він.

Судячи по слайду презентації Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку НБУ, який опублікував Костянтин Ярмоленко, вже через рік, в четвертому кварталі 2017 року, Нацбанк збирається емітувати електронні гроші на базі Blockchain-технології в рамках проекту НСМЕП «Український Платіжний ПРОСТІР» .

bitcoin

НБУ розраховує, що введення свого Bitcoinа допоможе здешевити еквайринг і стати більш доступною альтернативою картковим платежах.

Джерело: Bitcoin Foundation Ukraine

Переглядів: 233 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: