DVI

Вівторок, 24.04.2018, 15.13.27
Головна » 2016 » Серпень » 1 » Українські студенти за допомогою Indiegogo і Facebook збирають гроші на навчання в Оксфорді та Кембриджі
09.14.00
Українські студенти за допомогою Indiegogo і Facebook збирають гроші на навчання в Оксфорді та Кембриджі

      Напевно багато українців мріють про навчання в одному з найпрестижніших університетів світу, але лише одиниці роблять все можливе, щоб зробити цю заповітну мрію реальною. До числа останніх можна віднести двох українських студентів - Олексія Мельника з Києва та Максима Максимова з Кіровограда, яким вдалося вступити в Оксфорд і Кембридж. Якщо бути точним, Максима взяли на магістерську програму в Кембридж, а Олексій потрапив на бакалаврську програму з математики в Оксфорд.

Навчання платне і коштує чималих грошей. На двох у цілому виходить близько $ 90 тис. Зараз у студентів є тільки третя частина необхідної суми. Для збору решти $ 60 тис. Студентів вирішили звернутися до краудфандінгом. З цією метою вони запустили свій сайт (доступна українська та англійська версії), на якому коротко розповіли свої історії, виклали копії документів, що підтверджують вступ до іноземних університетів і привели свої банківські реквізити, а також запустили кампанію зі збору коштів на Indiegogo і на Facebook.

Часу на збір решти суми залишається не так багато - до 5 вересня цього року.

Джерело: ain.ua
Переглядів: 108 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: