DVI

П'ятниця, 19.01.2018, 23.21.29
Головна » 2017 » Липень » 25 » Українські школярі увійшли в Топ-20 найсильніших робототехніков світу на міжнародній олімпіаді FIRST Global Challenge
16.08.38
Українські школярі увійшли в Топ-20 найсильніших робототехніков світу на міжнародній олімпіаді FIRST Global Challenge
      Минулого тижня у Вашингтоні відбулися всесвітні Олімпійські ігри з робототехніки FIRST Global Challenge. За підсумками змагань команда українських школярів в складі Ігоря Жуковського, Інги Манжуленко, Михайла Корешкова і ментора Надії Владикіна увійшли в 20-ку найсильніших в світі команд з робототехніки, зайнявши 19-е місце з 163.

Відзначимо, що кожна команда представляла власного робота для виконання більш ніж чотирнадцяти завдань, які для учасників розробили в інженерних академіях США, Великобританії та Китаю.
«На Олімпійських іграх з робототехніки FGC ми побачили, як впливають технології робототехніки на вирішення глобальних світових проблем, - розповіла Оксана Стоєцька, керівник компанії-організатора, партнер програми FIRST і засновник фестивалю Robotica. - Підготовка і участь в FGC показали яким знанням і компетенцій необхідно навчати сучасну молодь. Як важливі навички комунікації і дипломатії у відносинах між командами. На FIRST GLOBAL Challenge 163 команди з 153 країн світу, об'єднавши свої зусилля, продемонстрували високий інженерний професіоналізм і готовність у вирішенні глобальних проблем».
Прототип робота, який покликаний вирішувати проблеми водної кризи, техніки створили за допомогою будівельної системи REV Robotics. Над проектом українська команда працювала три місяці. Процес підготовки до олімпіади зайняв ще два місяці - ментор і керівник практики робототехніки «Пролего» Надія Владикіна направляла роботу збірної України в технічних і організаційних питаннях.


Джерело: FIRST GLOBAL CHALLENGE
Переглядів: 320 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: