09.00.49
Українська студія Frogwares анонсувала гру Sherlock Holmes: Chapter One про юного Шерлока Холмса, реліз призначено на 2021 рік на ПК, Xbox і
      Українська студія Frogwares представила детективний трилер Sherlock Holmes: Chapter One, головною дійовою особою якого виступає 21-річний Шерлок Холмс. Ще не навчений досвідом, але вже вельми кмітливий і по-юнацькому зухвалий Шерлок намагається розібратися в загадковій смерті своєї матері. І схоже саме цю справу в підсумку дозволить йому знайти своє місце в житті.

Гравцеві належить досліджувати місто XIX століття на острові в Середземному морі в пошуках доказів, чуток і доказів, які в підсумку вкладуться в логічний зв'язок на шляху до розкриття справи. Місцеві жителі консервативні і не довіряють чужинцям, влада корумпована, а злочинці користуються повною безкарністю - в таких умовах особливо важко досягти мети, але тим цікавіше гра.Гра вийде в 2021 році на ПК, PS4, Xbox One, а також на консолях наступного покоління, при цьому в Steam, GOG і Epic Games Store вже з'явилися сторінки проекту. Розробники обіцяють відкритий світ і вплив рішень Шерлока на подальший розвиток персонажа. Допомагати в розслідуванні молодому Холмсу буде друг на ім'я Джон, але це не Ватсон, а зовсім інша людина, з яким теж не все так просто, як здається на перший погляд.

Відзначимо, що гра Sherlock Holmes: Chapter One стане своєрідним приквелом серії ігор Frogwares про Шерлока Холмса.

Джерело: Frogwares
Переглядів: 39 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close