DVI

Четвер, 22.03.2018, 06.05.32
Головна » 2016 » Жовтень » 19 » Українська служба кур'єрської доставки DelFast почала продавати електробайки власної конструкції за ціною $ 2100.
11.00.52
Українська служба кур'єрської доставки DelFast почала продавати електробайки власної конструкції за ціною $ 2100.

      Український стартап з кур'єрської доставки DelFast в квітні цього року показав свій хардверних проект : вдосконалений електробайк, більш витривалий і швидкісний, ніж базова модель. Сьогодні СЕО DelFast Данило Тонкопій повідомив, що компанія запустила серійне виробництво і починає продажу таких байків за ціною $ 2100, повідомляє видання AIN.UA.

«Ми самі обкатуємо всі моделі і тестуємо в суворих умовах, коли кур'єр проїжджає щодня по 130-150 км за любої погоди, тому все робимо на совість, для самих себе. До того ж ми замовляємо байки партіями, це дозволяє тримати низькі ціни на всі комплектуючі та на самі байки», - написав Тонкопій на Facebook-сторінці компанії.

Він також перерахував основні параметри байків:

  • пробіг на одному заряді 120 км (при максимальній швидкості);
  • ємність батареї - 35 А∙год, напруга 48 В;
  • середня швидкість 40-42 км/г (за запитом можна збільшити середню швидкість, але пробіг зменшиться);
  • раму можна пофарбувати в будь-який колір.

У базовій комплектації, як на картинці, (плюс дзеркала і педалі - їх не ставили, тому що байки готуються до транспортування) байк коштує всього $ 2100..

Раніше байки планували продавати за ціною від $ 6700 до $ 7500, однак через відсутність запитів ціну вирішили радикально знизити. За словами Тонкопія, байки збираються в Україні на потужностях компанії E-Kross. Обсяг першої партії на продаж обмежений тільки кількістю запитів від покупців.

«Скільки треба - стільки і зробимо. Виробнича потужність наших партнерів - 100-200 штук в місяць», - розповів Данило.

DelFast поки не запустив інтернет-магазин з продажу мотоциклів, так що оформити замовлення можна тільки особисто написавши в Facebook Тонкопію або директору стартапу Сергію Денисенко. Від моменту подачі заявки до фактичного відвантаження покупцеві доведеться почекати приблизно два тижні.Нагадаємо, раніше DelFast почав продавати франшизи в містах України. Загальні інвестиції в одну станцію на 20 осіб оцінюють приблизно в $ 50000 (сума залежить від регіону). Перший внесок - $ 6000- $ 10000 також в залежності від регіону. Роялті складе 7% від виручки на місяць без рекламних відрахувань.

Джерело: AIN.UA

Переглядів: 172 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: