DVI

Субота, 24.02.2018, 10.09.27
Головна » 2016 » Листопад » 10 » Українська компанія створила iOS-додаток Daily Habits для вироблення корисних звичок
11.00.03
Українська компанія створила iOS-додаток Daily Habits для вироблення корисних звичок

      Розробники компанії XwaveSoft з Одеси створили додаток Daily Habits для iOS і Apple Watch, який допомагає виробляти і підтримувати хороші звички, а також позбавлятися від поганих. У «базовій комплектації» додаток безкоштовний, заробляти розробники планують на платній pro-версії.

Додаток працює за принципом відкриття нових досягнень - в ньому можна ставити перед собою цілі і відслідковувати процес їх досягнень.
Своїми успіхами можна ділитися з друзями і родичами в спеціальних групах, куди можна запрошувати користувачів за інтересами.

Для тих, хто ще не визначився з вибором бажаних звичок, в Daily Habits є вбудована «бібліотека звичок», з яких можна вибрати щось корисне для себе. Звички, робота над якими завершена, можна архівувати.

Українська компанія створила iOS-додаток Daily Habits для вироблення корисних звичок

У pro-версії є кілька додаткових можливостей:

  • Синхронізація майбутніх дій з додатком «Календар», що дозволяє планувати кожен день
  • Пароль з підтримкою Touch ID
  • розширена статистика
  • Повна синхронізація між iOS-пристроями, щоб цілі і досягнення переслідували користувача звідусіль.

Компанія XwaveSoft була створена в 2009 році. Основний напрямок роботи компанії - розробка додатків для підвищення продуктивності, організації та економії часу. Одним з найпопулярніших продуктів студії стало додаток Be Focused (первинна назва Pomodoro Time). Додаток Daily Habits, яке також вирішує проблему персональної ефективності, став логічним продовженням лінійки вже існуючих продуктів XwaveSoft. Додаток доступний для завантаження в AppStore.

Джерело: AIN

Переглядів: 228 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: