DVI

Понеділок, 22.01.2018, 10.14.45
Головна » 2017 » Червень » 27 » Українська аудиторія Facebook зросла до 10 млн користувачів
14.00.10
Українська аудиторія Facebook зросла до 10 млн користувачів
      Українська аудиторія Facebook, за оцінками самої соцмережі, зросла до 10 млн акаунтів. Такі дані можна отримати, якщо в рекламному кабінеті мережі задати охоплення по всій Україні. Це в першу чергу - наслідок блокувань російських ресурсів, в тому числі - соціальних мереж «ВКонтакті» і «Однокласники», які довгий час були в топі популярних сайтів юанету.

Одним з перших знакову цифру зауважив Микита Коваленко, альфа Діджитал бутика Yellow Fox. Ще в травні, за його словами, цей показник в рекламному кабінеті оцінювався в 7,4 млн.

«Вчора аудиторія Facebook наздогнала такий популярний ресурс як «Приват24». Плюс: тепер нас більше в самій глобальної соцмережі, зловити тут можна дуже багато цільової аудиторії. Мінус: вже відзначаю зростання активностей рекламних по всіх галузях, а це зазвичай призводить до того, що реклама втрачає свою ефективність. Ми вже почали пропонувати альтернативні варіанти просування для клієнтів, наприклад - роботу з лідерами думок і посилення ситуативного контенту», - пояснює Коваленко.

Ці дані підтверджують і в Factum Group Ukraine. За словами Івана Дубинського, головного виконавчого директора дослідницької компанії, яка готує звіти по популярним сайтам юанету для ІнАУ, в травні цього роки 9 546 069 українців відвідало стартову сторінку соціальної мережі Facebook, а 8 797 750 українців відвідало сторінки профілю.

Для порівняння, за даними SimilarWeb, відвідуваність «ВКонтакті», яка до введення санкцій була найпопулярнішою соціальною мережею юанету, становить 3,8 млн унікальних візитів з настільних систем в день. До введення санкцій цей показник дорівнював 9,8 млн.

Джерело: AIN
Переглядів: 72 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: