DVI

Четвер, 18.10.2018, 12.21.31
Головна » 2018 » Лютий » 11 » Україна введе електронні візи вартістю $ 65 для громадян деяких країн
18.24.08
Україна введе електронні візи вартістю $ 65 для громадян деяких країн
      Незабаром Україна має намір ввести електронну візу для всіх країн, які не входять до списку держав міграційного ризику. Про це в одному з інтерв'ю заявив директор Департаменту консульської служби МЗС України Сергій Погорельцев.

Він додав, що зараз зменшується кількість віз, що оформляються в аеропортах, тобто Visa on arrival. А для країн міграційного ризику залишається оформлення віз в посольствах, зараз таких країн 70. При цьому після впровадження електронних віз не планується ліквідувати консульські пункти в аеропортах, така опція збережеться. Зараз ведуться роботи по поліпшенню роботи консулів в аеропортах. Планується, що час очікування не буде перевищувати одну годину навіть в пікові моменти.

Що стосується електронної візи, то при її оформленні заявнику буде надходити віза на адресу електронної пошти. Після цього її потрібно буде самостійно роздрукувати на принтері і надати на паспортному контролі. Просто завантажити в смартфон не вийде - прикордонникам потрібна роздруківка. Зокрема, тому на першому етапі і не буде зменшуватися кількість співробітників в аеропортах, щоб вони, наприклад, допомогли роздрукувати цю візу. Електронна віза буде тільки одноразовою, вона буде видаватися терміном до тридцяти днів, її вартість - $ 65. Оформлення багаторазових віз поки що заважає неузгодженість позицій різних відомств: МЗС, СБУ та ГМС.

Джерело: «Європейська правда»
Переглядів: 122 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: