DVI

Вівторок, 24.04.2018, 02.11.52
Головна » 2016 » Листопад » 9 » Україна відкрила офіційне представництво в Instagram
13.00.18
Україна відкрила офіційне представництво в Instagram

      Україна продовжує відкривати свої віртуальні представництва в різних соціальних мережах. Влітку цього року офіційна сторінка України з'явилася в популярному сервісі мікроблогів Twitter, а вчора наша країна відзначилася реєстрацією аккаунта в не менше популярному соціальному сервісі для обміну фотографіями і відеозаписами Instagram. До речі, про створення сторінки в Instagram повідомив аккаунт України в Twitter.


На момент написання цих рядків на оновлення України в Instagram підписані 418 користувачів. Повідомлення в ньому дублюються українською та англійською. Зараз в ньому розміщено п'ять постів. Перший пост - фотографія 11 українських військових, які піднімають український прапор у звільненому Слов'янську, інші - красиві українські пейзажі: київські мости з висоти пташиного польоту, Білгород-Дністровської фортеці і т.д.

Аккаунт поки що не підтверджений адміністрацією сервісу, але джерело, посилаючись на власні канали, повідомляє, що він ведеться офіційними посадовими особами декількох українських відомств. Цікаво, що акаунт з такою назвою вже був зареєстрований раніше, а доступ до нього вдалося отримати після переговорів з адміністрацією Facebook.

Джерело: ain
Переглядів: 216 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: