DVI

Четвер, 22.03.2018, 05.59.24
Головна » 2016 » Листопад » 24 » Україна піднялася на 76-е місце в рейтингу розвитку інформаційно-комунікаційних технологій
08.00.48
Україна піднялася на 76-е місце в рейтингу розвитку інформаційно-комунікаційних технологій

      Міжнародний союз електрозв'язку (МСЕ) опублікував доповідь з новими даними з розвитку інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ). Україна в цьому рейтингу опинилася на 76-му місці, піднявшись за минулий рік на 3 позиції. У 2015 році країна займала 79-місце. Лідером другий рік поспіль стала Республіка Корея. Майже всі країни пострадянського простору потрапили у верхню половину загальносвітового рейтингу (серед 175 країн).

У списку розвитку інформаційно-комунікаційних технологій в регіоні як і раніше лідирує Білорусь. Вона займає 31-е місце в глобальному рейтингу, піднявшись на 5 позицій в порівнянні з минулим роком. Росія - на 43-й позиції, Казахстан - на 52-й, Азербайджан - на 55-й позиції і Вірменія - на 71-й. Молдова зайняла в списку 68-е місце, Грузія - 72-е. Узбекистан виявився на 110-й позиції і Киргизстан - на 113-й.

Відзначається, що понад 47% жителів планети вже підключені до інтернету. Так, в результаті опитувань і досліджень було встановлено, що в країнах, що розвиваються близько 20% населення не користуються послугами мобільного зв'язку. Що стосується інтернету, то, як виявилося, сам факт покриття тієї чи іншої місцевості всесвітньою павутиною ще не означає, що проживають там люди, які нею користуються або користуються грамотно.

«Для підключення більшого числа людей до Інтернету необхідно зайнятися вирішенням проблеми, пов'язаної з соціально-економічною нерівністю. Вирішальними факторами, що впливають на можливість користування Інтернетом, є рівні освіти і доходу», - сказав Генеральний секретар МСЕ Хоулін Чжао.

Джерело: УНН
Переглядів: 131 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: