DVI

Вівторок, 23.10.2018, 02.53.34
Головна » 2018 » Січень » 3 » UC Browser займає 16% на глобальному ринку і домінує в деяких країнах Азії
09.26.54
UC Browser займає 16% на глобальному ринку і домінує в деяких країнах Азії
      Маловідомий в наших широтах мобільний браузер UC Browser є досить популярним в країнах Азії. В Індії, Індонезії і деяких інших країнах ним активно користуються сотні мільйонів людей.

Деякі користувачі запевняють, що UC Browser є кращим на ринках, що розвиваються, так як він працює швидше, використовує менше пам'яті і виглядає краще, ніж Chrome. Наприклад, додаток UC Browser займає 31 МБ місця на накопичувачі смартфона, в той час як для Chrome потрібно 125 МБ. Для пристроїв з обмеженим обсягом сховища кожен мегабайт буде не зайвим. А в багатьох країнах, що розвиваються Азії середній обсяг вбудованої флеш-пам'яті смартфона становить всього 12 ГБ. Це в 2 рази менше середнього глобального показника. Ще однією перевагою UC Browser називається підхід до показу новин, результатів спортивних змагань та іншого контенту.

В результаті, за даними StatCounter, в Індії UC Browser контролює 51% ринку мобільних браузерів, в той час як на частку Chrome припадає 30% ринку. При цьому в Індії лише близько 30% з усього населення в 1,3 млрд має інтернет-доступ. У той же час в Індонезії UC Browser займає 41% частки ринку, а Chrome - 32%. У цій країні з населенням в 260 млн тільки 25% населення можуть виходити в інтернет.

В азіатських країнах, які поступаються за територією та чисельністю населення Індії та Індонезії, але при цьому динамічніше розвиваються (Філіппіни, В'єтнам), навпаки, Chrome є більш популярним мобільним браузером, ніж UC Browser.

В цілому, по всьому світу налічується більше 430 млн користувачів UC Browser. У той же час у Chrome кількість прихильників перевищує 1 млрд осіб. За даними StatCounter, на глобальному ринку мобільний браузер Google займає 47%, а UC Browser - 16%. Але в різних країнах ситуація може істотно відрізнятися. Наприклад, в США найбільш популярним є браузер Apple Safari, який займає 52% ринку, а на другому місці розташувався Chrome з показником 39%. Ринкова частка UC Browser в США становить лише близько 1%.

Джерело: wsj
Переглядів: 55 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: