DVI

Субота, 20.01.2018, 12.42.24
Головна » 2016 » Листопад » 29 » УБКІ запускає біометричну фотоверіфікаціі в кредитних звітах фізичних осіб
08.00.44
УБКІ запускає біометричну фотоверіфікаціі в кредитних звітах фізичних осіб
      Українське бюро кредитних історій (УБКІ) повідомило про запуск технології біометричного розпізнавання осіб з фотографій, що дозволяє в режимі реального часу підтверджувати особистість людини.

Це дозволить знизити ризики шахрайства, пов'язані з крадіжкою особистості клієнта в процесі оформлення кредиту. Рішення надається для партнерів бюро як через сайт, так і через API.
«Ідеологія сервісу полягає в боротьбі як з кредитним шахрайством, так і в захисті клієнта від зазіхань до його особистих даних. Сучасні технології дозволяють оперативно обробляти фотографії близько 20 млн осіб, які утримуються в базі УБКІ, що покриває практично все активне населення країни, - говорить директор УБКІ Богдан Пшеничний. - Уже сьогодні спостерігається тенденція, коли шахраї вибирають окремі фінансові організації для фрод-атак. Зважаючи на розвиток технологій в бюро, є ймовірність, що вони будуть переміщатися тільки в ті кредитні організації, які не працюють з системами розпізнавання осіб».

Першими, хто підключився до сервісу, стали кілька великих кредитних організацій в  Банків. «Ідея Банк», який в числі перших почав використовувати біометричний сервіс УБКІ, також відзначає ефективність даного сервісу. Оскільки він дозволяє запобігати шахрайству ще на стадії узгодження кредиту - при виявленні невідповідності клієнта його фотографій в інших банках.

Компанії «СС Лоун», що спеціалізується на швидких позиках онлайн, за допомогою сервісу вдалося не тільки виявити ризики шахрайства в заявках, але і скоригувати помилковий результат системи прийняття рішень. Тим самим сервіс дозволяє боротися як з шахрайством, так і запобігати помилкам, пов'язані з людським фактором, в процесі прийняття рішення по кредитах.

Джерело: УНІАН
 
Переглядів: 127 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: