DVI

Четвер, 22.03.2018, 06.08.35
Головна » 2016 » Листопад » 6 » Uber суттєво оновив додаток для виклику таксі вперше з 2012 року
09.03.41
Uber суттєво оновив додаток для виклику таксі вперше з 2012 року

      Онлайн-сервіс виклику таксі Uber суттєво оновив свій додаток для користувачів, так як з моменту останнього оновлення в 2012 році воно поступово стало занадто складним у використанні через впровадження нових можливостей. Редизайн покликаний зберегти простоту замовлення автомобіля через мобільний додаток «в один клік» і разом з тим зберегти можливість вибору додаткових опцій для досвідчених користувачів.

За словами представників сервісу, оновлення додатка побудовано навколо однієї простої ідеї: головне - це мета поїздки. Користувачі замовляють автомобіль через Uber саме для того, щоб дістатися до певного місця. Саме тому тепер самим першим етапом замовлення Uber стане вибір місця призначення. Оновлення засновані на ретельному вивченні звичок користувачів. Якщо користувач замовляє машину часто, йому будуть запропоновані на вибір часто використовувані напрямки поїздки - закладки. Це означає, що відправитися в поїздку можна одним натисканням кнопки.

Крім того, незабаром в Uber можна буде інтегрувати календар. Як тільки користувач відкриє додаток, всі зустрічі будуть автоматично довантажуватись як "Популярні напрямки". Це позбавить від необхідності шукати адреси важливих зустрічей в інших додатках або в інтернеті, щоб потім замовити Uber.

Дуже часто користувачі замовляють автомобіль через Uber, щоб зустрітися з друзями. Це означає, що кінцевий пункт поїздки - це людина, а не конкретна адреса. Але розуміння того, де конкретно знаходиться ця людина, може зайняти багато часу. Незабаром в додаток буде додана можливість вибирати в якості місця призначення не адресу, а людину. Для того, щоб ця опція працювала, потрібно буде синхронізувати адресну книгу свого телефону з додатком і в поле "Місце призначення" забити не адресу, а ім'я людини.

Після того, як користувач вибере напрямок, додаток попросить його вказати деталі поїздки. З новим додатком орієнтуватися в ціні на поїздки буде простіше: ціна відома заздалегідь і вказана безпосередньо навпроти потрібної опції - uberX або UberSELECT, при цьому для uberX додаток буде вказувати орієнтовний час прибуття. Новий додаток також надасть користувачеві можливість розділити вартість поїздки з попутником і поділитися посиланням на маршрут поїздки з друзями і родичами, які можуть спостерігати за його переміщенням в режимі онлайн.

Оновлення програми вже доступні новим користувачам, а в найближчі кілька тижнів додаток оновиться для всіх користувачів iOS і Android.

Джерело: Uber
Переглядів: 191 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: