DVI

Понеділок, 24.09.2018, 04.33.32
Головна » 2018 » Вересень » 6 » Uber піднімає безпеку пасажирів і водіїв на новий рівень
16.00.00
Uber піднімає безпеку пасажирів і водіїв на новий рівень
      За останні кілька місяців сервіс замовлення таксі Uber розширив можливості, пов'язані з безпекою своїх пасажирів і водіїв. Серед них - оповіщення довірених контактів і кнопка швидкого зв'язку з екстреними службами. Вчора компанія представила кілька нових ініціатив, які вона додає або планує додати в майбутньому.

В першу чергу Uber почне приховувати в історії додатка для водіїв дані про точні адреси посадки і висадки пасажирів після завершення поїздки. Замість цього додаток буде показувати тільки область, звідки вона почалася. Користувачі сервісу зможуть використовувати двоетапну аутентифікацію при кожному вході в свій обліковий запис, а також вибирати будь-які сторонні додатки для підтвердження авторизації. Крім цього, водії в США і Канаді, а трохи пізніше і в Мексиці отримають власну кнопку екстреної допомоги та страховий центр для зберігання документів.

У перспективі Uber планує додати GPS-відстеження кожної поїздки і, якщо буде виявлено щось підозріле (затримки, дивні зупинки і т.д.), служба відправить запит водієві і пасажирові в програму за допомогою функції Ride Check. Таким чином учасники поїздки зможуть повідомляти про проблеми або використовувати аварійну кнопку. Крім того, в додатку, можливо, з'явиться підтримка голосових команд. Це дозволить водіям не відволікатися від керування транспортним засобом.

Джерело: Uber
Переглядів: 10 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: