DVI

Субота, 21.04.2018, 12.45.39
Головна » 2016 » Серпень » 1 » Uber інвестує $ 500 млн у власний картографічний сервіс
13.30.57
Uber інвестує $ 500 млн у власний картографічний сервіс

      В даний час компанія Uber багато в чому залежить від великих карт Google. Але в подальшому вона має намір знизити цю залежність завдяки розвитку власного картографічного сервісу. За даними The Financial Times, Uber планує інвестувати $ 500 млн у створення власних глобальних карт. Це може бути критичним кроком на шляху до використання самокерованих автомобілів.

Відзначається, що використання існуючих карт було хорошим стартовою можливістю. Тепер ці карти не забезпечують необхідний рівень точності і деталізації, який компанія могла б використовувати в своїй роботі. Йдеться про схеми руху транспорту і розташування дверей або інших потенційних місць посадки пасажирів. Зазначена інвестиція якраз і дозволить створити карти за індивідуальним замовленням, які забезпечують необхідний рівень деталізації.

Деталізовані карти є основою подальшого розвитку Uber. Компанія почала робити кроки до впровадження самокерованих автомобілів, яким потрібні точні карти. Uber привернула декількох колишніх співробітників Google, придбала картографічні компанії і уклала партнерські угоди з компаніями TomTom і DigitalGlobe.

Передбачається, що власний картографічний сервіс Uber почне роботу з нанесення на карту доріг Мексики.

Джерело: The Verge
Переглядів: 102 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: