DVI

Середовище, 25.04.2018, 21.30.36
Головна » 2016 » Серпень » 19 » У звіті OpenSignal про глобальний стан мобільних мереж України виявилася в нижніх частинах рейтингів
15.00.37
У звіті OpenSignal про глобальний стан мобільних мереж України виявилася в нижніх частинах рейтингів

      Ресурс OpenSignal опублікував звіт про глобальний стан мобільних мереж. Для підготовки звіту досліджувалася ситуація в 95 різних країнах, включаючи Україну. Дослідження проводилося в проміжку часу з 1 травня по 23 липня 2016 року.

Відзначається, що в багатьох країнах зв'язок 3G все ще є основним компонентом інфраструктури мобільної передачі даних, а мережі Wi-Fi істотно впливають на використання смартфонів.

Згідно з даними звіту, більшість з досліджуваних країн не має проблем з доступністю високошвидкісного зв'язку. Користувачі в 93 країнах з 95 розглянутих мають зв'язок 3G (або краще) більше половини часу. У звіті фігурує пропорція часу, коли користувачі мають доступ до високошвидкісного інтернету. На жаль, Україна виявилася однією з двох країн, де ця пропорція виявилася менше половини - 44,81%. Гірше справи йдуть тільки в Гайані (36,50%). Нагадаємо, масове розгортання мереж 3G в Україні почалося лише в минулому році. Слід зазначити, що для більшості країн в дослідженні пропорція часу з доступом до високошвидкісного мобільного інтернету становить більше 75%. У трійку лідерів увійшли Південна Корея, Японія та Ізраїль з показниками 98,54%, 95,52% і 95,23%, відповідно.

У дослідженні також вивчалася загальна швидкість мобільного інтернет-доступу. При цьому підсумковий результат залежить не тільки від фактичної швидкості доступу, але і наявності мереж зв'язку 3G і 4G. Таким чином, в країнах з високошвидкісним доступом LTE, але малої доступністю мереж 4G результат може бути нижче, ніж в країнах, де мережі LTE забезпечують не найвищу швидкість, але зате мають найбільше покриття. За цим показником Україна демонструє не настільки сумний результат, як в попереднім разі. В Україні загальна швидкість мобільного доступу становить 5,78 Мбіт/с, що відповідає 67-му місцю з 95 країн. Найгірше справи йдуть в Афганістані, де загальна швидкість доступу становить 2,17 Мбіт/с. Південна Корея знову стала лідером з показником 41,34 Мбіт/с. На другому місці зі значним відставанням розташувався Сінгапур (31,19 Мбіт/с).

Ще одним показником в дослідженні є пропорція часу, протягом якого користувачі підключені до мережі Wi-Fi, а не до мобільних мереж. Однак цей показник не відображає кількість даних, переданих через мережі Wi-Fi. Майже в половині країн (45 з 95) цей показник перевищує 50%. Це стосується таких розвинених країн як США, Великобританія, Німеччина, Канада, Південна Корея. Лідером стала Голландія з показником 70,05%, а найменше значення зафіксовано в Ефіопії - 15,55%. Для України цей показник склав 48,70%.

Джерело: OpenSignal
Переглядів: 139 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: