DVI

П'ятниця, 18.01.2019, 11.52.20
Головна » 2018 » Грудень » 20 » У Windows 10 з'явиться своя «пісочниця» для безпечного запуску підозрілих файлів EXE
18.00.15
У Windows 10 з'явиться своя «пісочниця» для безпечного запуску підозрілих файлів EXE
      Microsoft має намір вбудувати в свою операційну систему захист від шкідливого ПЗ. Незабаром в Windows 10 повинна з'явитися нова функція, яка дозволить запускати підозрілі виконувані файли в ізольованому середовищі. Раніше для цих цілей досвідчені користувачі налаштовували віртуальні машини, тепер так звана пісочниця буде доступна в оновлення Windows 10 версії 19H1, яке очікується в першому кварталі 2019 року.


Інструмент Windows Sandbox при активації створює полегшену версію (до 100 МБ) віртуальної машини на комп'ютері користувача, яка дозволяє запускати програми і документи всередині «пісочниці». Додатково налаштовувати її не потрібно, але вам доведеться активувати в BIOS функцію віртуалізації. Microsoft використовує власну віртуальну машину Hyper-V для створення окремого ядра, ізольованого від основного. Як тільки користувач завершує роботу з Windows Sandbox, віртуальне середовище видаляється разом з усіма файлами і встановленими програмами. Таким чином, шкідливе ПЗ не зможе нашкодити системі.

Microsoft зробить «пісочницю» частиною Windows 10 Pro і Windows 10 Enterprise, явно натякаючи на корпоративний сегмент. Користувачі цих редакцій операційної системи зможуть приступити до тестування функції Windows Sandbox, як тільки компанія випустить оновлення Windows 10 з номером збірки 18305.

Джерело: The Verge
Переглядів: 23 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: