DVI

Понеділок, 26.08.2019, 06.50.17
Головна » 2019 » Липень » 12 » У Windows 10 тестують авторизацію без паролів
08.05.29
У Windows 10 тестують авторизацію без паролів
      Корпорація Microsoft випустила нову тестову збірку ОС Windows 10 для учасників програми Insider, в якій реалізована можливість спрощеної авторизації. За задумом, при авторизації в операційну систему всі облікові записи на конкретному пристрої будуть «безпарольні».

Активувати цю можливість можна в розділі налаштувань ( «Облікові записи» -> «Параметри входу»). Надалі користувачеві не доведеться вводити пароль для авторизації. Щоб розблокувати систему, користувачам буде потрібно використовувати розпізнавання Windows Hello, розпізнавання відбитків пальців, PIN-код або фізичний ключ безпеки. Якщо система Windows Hello ще не активована, то при наступному вході в систему Microsoft проведе необхідну настройку.

Поки що нова функція доступна для обмеженої кількості користувачів ПК. Для її більш широкого поширення може знадобитися кілька тижнів. З огляду на, що вона поширюється лише серед учасників Fast Ring, вона все ще може працювати зі збоями.

У даній тестовій версії Windows 10 містяться і інші поліпшення. Зокрема, функція Your Phone тепер підтримує більше пристроїв Surface, включаючи нові версії Surface Pro 6 і Surface Laptop 2. Також можна швидко створювати події в «Календарі» прямо з «Панелі задач».

Джерело: Engadget
Переглядів: 202 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: