DVI

Понеділок, 19.03.2018, 08.59.14
Головна » 2016 » Грудень » 28 » У Windows 10 додадуть вбудований фільтр синього кольору і підтримку папок в меню «Пуск»
08.00.20
У Windows 10 додадуть вбудований фільтр синього кольору і підтримку папок в меню «Пуск»
      Незабаром в операційній системі Windows 10 будуть додані деякі додаткові функції, покликані підвищити комфортність при роботі з ОС. Одна з нових функцій - вбудований фільтр синього кольору. Раніше для його використання доводилося вдаватися до допомоги сторонніх утиліт, а тепер він буде інтегрований безпосередньо в операційну систему.


Фільтр синього кольору покликаний усунути неприємні наслідки, викликані тривалою роботою за комп'ютером. Вони можуть проявлятися в стомлюваності очей і проблем зі сном. Нова функція вже помічена в складі тестової збірки Windows 10 build 14997, яка витекла в мережу. У розділі налаштувань з'явилася нова вкладка Blue light settings, де можна активувати відповідний фільтр, налаштувати його автоматичне включення за часом і скорегувати колірну температуру. Очікується, що в наступному місяці нова функція стане доступною учасникам програми Windows Insider. А для всіх користувачів вона буде представлена ​​разом з виходом оновлення Windows 10 Creators Update.

Ще одним нововведенням в оновленні Windows 10 Creators Update стане підтримка папок в меню «Пуск». Раніше така можливість була доступна користувачам мобільних пристроїв, а в подальшому буде використовуватися і на комп'ютерах, що працюють під управлінням Windows 10.

Джерело: nextpowerup
1, 2
Переглядів: 165 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: