DVI

Середовище, 25.04.2018, 21.30.13
Головна » 2016 » Липень » 31 » У Windows 10 Anniversary Update не можна буде повністю відключити Cortana, тільки обмежити її присутність
12.24.14
У Windows 10 Anniversary Update не можна буде повністю відключити Cortana, тільки обмежити її присутність

      Як відомо, оновлення Anniversary Update для Windows 10, яке зараз знаходиться на завершальній стадії розробки, виходить 2 серпня. Як ми вже не раз відзначали, чимало уваги в цьому оновленні розробники приділили Cortana - помітно порозумнішавший голосовий помічник тепер доступний прямо на екрані блокування, вивчив нові мови, більш тісно інтегрований з календарем і іншими додатками, збирає все більше даних про користувача, щоб відповідати на найскладніші питання. Мабуть, розробники вирішили, що докладені ними зусилля занадто великі, щоб бути зігнорованими з боку користувачів і прибрали можливість відключення голосової підказки Cortana.

Нагадаємо, навесні цього року Microsoft позбавила Cortana сумісності з пошуковою системою Google і браузером Chrome, заявивши, що з цими продуктами асистент «менш надійний і передбачуваний», ніж з власними Bing і Edge. Тепер же компанія поступила аналогічним чином із звичайним пошуком - пустила його під ніж. У Windows 10 Anniversary Update поле пошуку і Cortana об'єдналися воєдино. Користувачам обіцяють більше переваг від пошуку в Bing і Edge з урахуванням можливостей персоналізації Cortana.

Нескладно зрозуміти, що подібним чином Microsoft підштовхує користувачів до використання Cortana. Але що робити тим, хто не захоче використовувати Cortana, незважаючи на всі наведені Microsoft аргументи? Відмовлятися від поновлення Anniversary Update - не варіант. Можна відкласти питання поновлення, але оскільки поновлення для Windows 10 є обов'язковими в кінцевому підсумку воно буде встановлено. На щастя для таких користувачів є можливість обмежити функціональність Cortana. У відповідному розділі налаштувань приватності можна відключити збір інформації. При бажанні можна видалити ті дані, які асистент встиг зібрати. Microsoft запевняє, що користувачі зможуть повністю позбутися від присутності Cortana. Досить натиснути правою кнопкою миші на поле пошуку Cortana і вибрати у спливаючому меню пункт «Сховати». Ну і нарешті для найзатятіших противників Cortana є сторонні пошукові утиліти.

Джерело: pcworld
Переглядів: 206 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: