DVI

Понеділок, 24.09.2018, 04.47.35
Головна » 2018 » Вересень » 7 » У uTorrent тепер є веб-версія, але вона не працює без установки клієнтського додатка
08.01.54
У uTorrent тепер є веб-версія, але вона не працює без установки клієнтського додатка
      Компанія BitTorrent повідомила про випуск uTorrent Web - першої браузерної версії популярного торрент-клієнта uTorrent з підтримкою потокового мультимедіа, покликаної максимально спростити завантаження торрент-файлів.

Відзначимо, що останні кілька років розробка перебувала в стадії бета-версії. І ось зараз відбувся реліз фінальної версії uTorrent Web, яка підтримує всі популярні браузери для Windows - Chrome, Firefox, Internet Explorer, Microsoft Edge і Opera.

Примітно, що uTorrent Web, покликаний спростити роботу з торрент-файлами, вимагає установки клієнтського додатка на комп'ютер.

Після установки клієнта всі торрент-файли і magnet-посилання можна буде запускати прямо в браузері. Завдяки підтримки потокового мультимедіа користувач відразу ж після початку завантаження може почати дивитися відео або слухати музику. Відзначимо, що сама по собі можливість онлайн-перегляду відео через Torrent вже давним давно присутня в uTorrent і безлічі альтернативних торрент-клієнтів. Так що тут нічого нового немає.

В uTorrent Web є вбудований пошуковик, але це просто плагін, який перенаправляє запити на пошукову систему Google.

Як відзначили журналісти VentureBeat, швидкість завантаження в браузерної версії uTorrent Web така ж, як в настільній. При онлайн-перегляді фільмів плеєр веб-версії сам підхоплює субтитри, якщо вони є в торрент-файлі.

Що стосується налаштувань, є тільки найосновніші: можна вибрати папку для завантаження контенту, налаштувати швидкість завантаження і роздачі, а також встановити мову.

Залишається додати, що класична настільна версія клієнта μTorrent, яка тепер так і називається - μTorrent Classic, нікуди не зникне, її розробка продовжиться поряд з новою браузерною версією uTorrent Web.

Джерело: BitTorrent i VentureBeat
Переглядів: 13 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: