DVI

П'ятниця, 27.04.2018, 07.44.35
Головна » 2016 » Липень » 30 » У світовому рейтингу глобальної енергоефективності лідирують Німеччина, Італія і Японія
16.20.14
У світовому рейтингу глобальної енергоефективності лідирують Німеччина, Італія і Японія

      Американська рада з енергозберігаючої економіки (ACEEE) опублікувала доповідь «2016 International Energy Efficiency Scorecard», в якому назвали країни, які найкраще заощаджують електроенергію. Організація вивчила моделі енергозбереження 23 країн, які споживають найбільшу кількість електроенергії (75% від усього споживання в світі) і розставила їх по порядку, пише EcoTown.

Перше місце займає Німеччина, друге розділили Італія і Японія, четверте займає Франція. Решта країн розташувалися в такій послідовності: Великобританія, Китай, Іспанія, Південна Корея і США, Канада, Нідерланди, Польща, Тайвань, Індія, Туреччина, Австралія, Росія, Індонезія, Мексика, Таїланд, ПАР, Бразилія, Саудівська Аравія.

Німеччина, з її продуманим енергетичним планом Energiewende зберігає своє лідируюче становище з 2014 року. При цьому країна має на меті до 2050 року повністю зупинити викиди в навколишнє середовище вуглекислого газу.

«Енергоефективність часто є найдешевшим засобом задоволення нового попиту на енергоносії, - сказав Стівен Нейдел, виконавчий директор Ради. - Уряду стимулюють інвестиції в енергоефективність та здійснюють підтримку політики заощадження коштів громадян, зменшення залежності від імпорту енергоносіїв та забруднення навколишнього середовища. Однак, енергетична ефективність використовується в світі недостатньо, незважаючи на численні переваги і її потенціал стати найбільшим ресурсом для задоволення зростаючого попиту на енергію у всьому світі».

Відзначимо, що в порівнянні з даними 2014-го року, рейтинг країн дещо змінився. Так Японія піднялася з 6 до 2 місце, США - з 13 до 8-ої, одночасно Австралія опустилася з 10-ої до 16-ї позицію. Італія зуміла утримати свою другу позицію з 2014 року, приєднавшись в цьому році до Японії.

Джерело: EcoTown
Переглядів: 109 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: