DVI

Вівторок, 23.01.2018, 02.06.02
Головна » 2017 » Червень » 24 » У США може з'явитися місто, яке буде цілком належити Google
11.30.51
У США може з'явитися місто, яке буде цілком належити Google

      В майбутньому на території США може з'явитися місто, яке цілком буде належити корпорації Google. Повідомляється, що компанія Alphabet, якій, власне, і належить Google, має намір викупити величезну ділянку землі у міста Сан-Хосе, щоб побудувати там кампус площею не менше 60 гектар (за деякими даними, його площа складе приблизно 100 гектар). Передбачається, що в ньому будуть розміщені офіси компанії. Крім того, Google додатково зведе в окрузі 2500 одиниць робочого житла для своїх співробітників.

Крім цього, як з'ясували журналісти, разом з будівництвом гігантського кампусу в Google планують перетворити один з районів міста в величезний транспортний вузол.

В результаті, компанія забезпечить місто додатковими 20 000 робочих місць.

Цікаво, що в цю середу міська рада Сан-Хосе схвалила більшістю голосів продаж технологічному гіганту 16 земельних ділянок, до цього що знаходяться в міській власності. При цьому угоду також цілком підтримали мер і віце-мер міста. Таким чином, амбітним планам Google влади Сан-Хосе дали «зелене світло».

«Плани Google по будівництву кампусу збігаються з вектором розвитку міста, з думкою більшості місцевих жителів, транспортних компаній, а також місцевого бізнесу. В кінцевому рахунку місто отримає екстраординарну архітектуру, стане більш привабливим в бізнес- і туристичному планах, більш урбанізованим і екологічно-орієнтованим. Крім того, завдяки Google також оживуть місцеві громадські місця», - заявили міська влада.

Втім, не всі городяни розділили наполеонівські плани IT-корпорації. Так, деякі з них стурбовані тим, що зведення «міста Google» призведе до обмеження прав місцевих жителів, які можуть зіткнутися з труднощами при пошуку житла поблизу своїх робочих місць.

«Ми повинні переконатися, що проект не позбавить малозабезпечені сім'ї даху над головою і ніяк не вплине на доступність житла в окрузі», - цитують місцеві ЗМІ одного з жителів.

Наостанок зазначимо, що в ході розслідування журналісти також з'ясували, що «інвестори, пов'язані з Google, вже кілька місяців як активно скуповують нерухомість по всьому регіону. В результаті, вони вже придбали нерухомого майна поблизу Сан-Хосе на $ 130 мільйонів».


Джерело: Engadget
Переглядів: 92 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: