DVI

Субота, 18.08.2018, 13.00.08
Головна » 2018 » Серпень » 12 » У США батьки наймають дітям «репетиторів» по Fortnite і згодні платити їм по $ 15-20 на годину
09.11.21
У США батьки наймають дітям «репетиторів» по Fortnite і згодні платити їм по $ 15-20 на годину
      Гра Fortnite виявилася надзвичайно популярною серед користувачів. На поточний момент її аудиторія по всьому світу перевищує 125 млн чоловік. Як виявилося, деякі батьки навіть готові платити за заняття у професійних гравців, щоб підтягнути навички своїх дітей в «королівської битві». На спеціальних сайтах на кшталт Gamer Sensei і Bidvine в період з березня по липень 2018 року було найнято більше 1400 тренерів по грі.

Причини такої поведінки батьків різні. Деякі з них мріють про те, що в подальшому дитина серйозно займеться кіберспортом. Інші ж просто хочуть, щоб їх чадо демонструвало в грі кращі результати в порівнянні з ровесниками і не програвало ім.

Наприклад, мати 10-річного Роба Хікса турбувалася, що однокласники постійно змагаються між собою, і не хотіла, щоб її дитина виглядав в грі гірше інших. Тому вона виділила $ 50 доларів на чотири години занять. Хлопчик дійсно почав перемагати в матчах, але боїться, що його приятелі дізнаються, як йому це вдається.
«Мої друзі напевно подумають, що я - читер, або ще що. Так вже зазвичай вважають десятирічки », - сказав Роб Хікс.
Попит батьків на подібні уроки дивує навіть самих кіберспортсменів, які їх викладають. Американець Логан Вернер, який виступає за команду Gankstars, називає всю ситуацію «сюрреалістичною» і стверджує, що його батьку подібне ніколи б не прийшло в голову.

Юан Робертсон, страховий агент зі Швейцарії, теж вирішив найняти «репетитора» для своїх синів. Батько дозволяє 12-річному Ендрю і 10-річному Олександру займатися «факультативом по Fortnite», але лише за умови, що від цього не страждає їх успішність в школі.

А американець Джей Ді Джайлз спочатку сплатив своєму синові заняття в якості подарунка на день народження. Але і сам захопився грою - тепер він тренується разом з хлопчиком. Поки що вони провели всього три часових уроки і витратили на тренера $ 45. І Джей Ді стверджує, що вкладення окупилися - в перший же тиждень він переміг в соло-матчі. Товариші, з якими він грає, привітали його, але ось дружина і дочка стали знущатися час від часу.

Зі своїми трьома синами в Fortnite іноді грає і Едріан Лафф з Техасу, але сам він сильно поступається хлопчикам. Проте, він не сумує - тільки тішить себе надією, що один з хлопців стане кіберспортсменом і зможе «забезпечити йому гідну старість».

Джерело: dtf
Переглядів: 13 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: