DVI

Понеділок, 24.09.2018, 05.36.29
Головна » 2018 » Серпень » 31 » У прокат вийшов український фантастичний фільм «Бобот та енергія Всесвіту»
12.00.06
У прокат вийшов український фантастичний фільм «Бобот та енергія Всесвіту»
      Вчора, 30 серпня, в український прокат вийшов фантастичний фільм «Бобот та енергія Всесвіту». Як відзначають автори фільму, він повністю створений в Україні і на 50% складається з комп'ютерної графіки.
«Це фактично перший український фільм, в якому є така велика кількість комп'ютерної графіки, яку за якістю можна порівнювати з найкращими зразками голлівудського кіно», - зазначив перший заступник голови Держкіно Сергій Неретін.
Режисер фільму Максим Ксьонда додав, що при створенні «Бобот та енергія Всесвіту» було завдання показати звичні речі під іншим кутом.
«Наприклад, що трансформатор може бути захисником Землі, а машини для сміття - зовсім не машинами для сміття. Наш фільм - це новий Всесвіт, в якому зможуть грати наші діти», - вважає він.
Фільм «Бобот та енергія Всесвіту» розповідає про пригоди 12-річного Вадика, в руках якого виявляється доля всього людства, а його другом стала трансформаторна будка, несподівано виявила ознаки життя. Наближається катастрофа - в будь-який час у всіх населених пунктах Землі з незрозумілих причин може зникнути електроенергія. Рятувати людство від неминучого краху доводиться трансформаторній будці. Це дивне створіння не може безпосередньо спілкуватися з людськими істотами. Щоб налагодити контакт з ближніми, воно використовує зачарованого ворона і смартфони. Двоє приятелів відправляються назустріч серйозним випробуванням, щоб вийти в ринг проти всемогутнього зла і запобігти катастрофі, яка має величезні масштаби і незворотні, катастрофічні наслідки.

Режисером фільму став Максим Ксьонда. У головних ролях знімалися Віктор Григор'єв, Іванна Бородай, Ігор Мірошниченко, Володимир Ращук, Тарас Шевченко, Микола Зміївський. Бюджет фільму становить 20 млн грн, з яких половину виділив Держкіно.

Права на міжнародний прокат фільму «Бобот та енергія Всесвіту» вже купила данська компанія LevelK. У міжнародному прокаті українська картина вийде під назвою The Bobot.
Переглядів: 14 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: