DVI

Вівторок, 23.01.2018, 02.10.58
Головна » 2017 » Червень » 21 » У Пошуку Google тепер можна шукати вакансії
15.00.53
У Пошуку Google тепер можна шукати вакансії
      Пошук нової роботи може бути важким завданням, що вимагає не тільки проведення співбесід, а й моніторингу безлічі сайтів з вакансіями. Компанія Google вирішила частково спростити цю задачу і впровадила можливість пошуку роботи поблизу прямо в результати «Пошуку».

Оновлений Пошук Google для настільних і мобільних пристроїв дозволяє шукати роботу за допомогою звичайних пошукових запитів, наприклад, «вакансії недалеко від мене» або «робота вчителем». Після цього буде представлена ​​традиційна пошукова видача, в якій представлені вакансії з зазначенням назви компанії-роботодавця, посади, часу роботи і дати публікації.

Якщо ж користувачеві потрібні більш конкретні результати, він може скористатися фільтрами за категоріями (обслуговування клієнтів, управління, охорона здоров'я), посади (медсестра, інженер, бариста) і типом зайнятості (повний робочий день, неповний робочий день, підрядник, інтернатура) і іншими параметрами. Крім того, Google може вказати орієнтовний маршрут, якщо список вакансій включає необхідну інформацію. Разом з тим, можна зберегти спеціальний пошук і запросити оповіщення по електронній пошті кожен раз, коли з'являється нова вакансія, що відповідає даним критеріям. Залишити відгуки і рейтинги роботодавців і у вас є досить надійний інструмент пошуку.

На поточний момент можливість пошуку вакансій доступна тільки в США. Для її запуску Google працювала в партнерстві LinkedIn, Monster, WayUp, DirectEmployers, CareerBuilder, Glassdoor і Facebook. Компанія опублікувала документацію, яка дозволить роботодавцям робити вакансії видимими для пошукового сервісу.

Джерело: Engadget
Переглядів: 89 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: