DVI

Вівторок, 23.01.2018, 02.10.12
Головна » 2017 » Липень » 5 » У OnePlus 5 перевернули дисплей, щоб зробити смартфон схожим на iPhone 7 Plus, але це призвело до ефекту «желейної» прокрутки
07.00.20
У OnePlus 5 перевернули дисплей, щоб зробити смартфон схожим на iPhone 7 Plus, але це призвело до ефекту «желейної» прокрутки
      Не завжди прагнення до копіювання успішних продуктів може принести користь наслідувачам. З компанією OnePlus бажання випустити смартфон, дизайн якого нагадує Apple iPhone 7 Plus, зіграло злий жарт.


Власники нового смартфона OnePlus 5 звернули увагу на дивну «желейну» прокрутку зображення на екрані мобільного пристрою. При прокручуванні зображення трясеться і розтягується, наслідуючи поведінку желе. У OnePlus заявили, що такий ефект прокручування є природним. Як виявилося, це дійсно так. А причиною такого «природної» поведінки смартфона став нетиповий монтаж модуля дисплея. Таке припущення зробили оглядачі декількох ресурсів.

Фактично, в моделі OnePlus 5 використовується такий же дисплей, як і в попередньому пристрої OnePlus 3T, але він встановлений в перевернутому положенні. Інженери змушені були піти на такий крок, щоб, на догоду дизайнерам, зробити смартфон схожим на iPhone 7 Plus. Для цього треба було вивільнити місце всередині верхньої частини корпусу гаджета, щоб розмістити там антени і подвійний модуль камери. Раніше в цьому місці розташовувався контролер дисплея. Тому для нього довелося шукати інше місце, і інженери не змогли придумати нічого кращого, ніж просто перевернути дисплей.

Деякі користувачі змогли відтворити ефект «желейної» прокрутки і на інших смартфонах, просто перевернувши їх догори ногами. Поки що не надається точне обгрунтування такої поведінки дисплея в результаті його перевороту. Ймовірно, це пов'язано з тим, яка область дисплея оновлюється першою, а також із затримками, що виникають при оновленні зображення на різних частинах дисплея. Тому, коли дисплей перебуває в нормальній орієнтації, прокрутка здійснюється плавно, а при його перевороті проявляються візуальні спотворення зображення.

Разом з тим, поки що компанія OnePlus вважає таку поведінку дисплея «природною». І, судячи з усього, це дійсно так. Це не брак виробництва, а результат іншого положення модуля дисплея. Можливо, ефект вдасться усунути, випустивши оновлення мікрокода для контролера дисплея. Крім того, OnePlus не визнала офіційно, що саме положення модуля дисплея викликало такий ефект.

В результаті, контролер дисплея перемістився в нижню частину корпусу, апарат вийшов схожим на iPhone 7 Plus, а покупцям дістався смартфон з нетиповою прокруткою.

Джерело: phonearenaxda-developers
Переглядів: 52 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: