DVI

Неділя, 18.11.2018, 20.21.27
Головна » 2018 » Жовтень » 28 » У нових контрактах Google зажадає від виробників популярних Android-пристроїв випускати регулярні оновлення безпеки протягом 2 років
12.39.19
У нових контрактах Google зажадає від виробників популярних Android-пристроїв випускати регулярні оновлення безпеки протягом 2 років
      Команда безпеки Google щомісяця випускає нові патчі для Android, що усувають знайдені вразливості. Але до кінцевих користувачів такі оновлення добираються вкрай рідко. Найчастіше, багато виробників і оператори стільникового зв'язку не приділяють належної уваги поширенню таких оновлень на свої мобільні пристрої. Але в майбутньому ситуація зміниться.

Google розробила оновлений контракт, в якому виробники смартфонів і планшетів на базі Android зобов'язуються поширювати оновлення безпеки на свої популярні пристрої. При цьому такі оновлення повинні поширюватися на регулярній основі протягом 2 років з моменту випуску пристрою.

Розглянемо більш детально. Нові умови стосуються тих смартфонів і планшетів, які будуть випущені після 31 січня 2019 року. Під популярними пристроями маються на увазі ті, які були активовані більше ніж 100 тис. користувачами. Протягом першого року з моменту випуску пристрою виробники будуть зобов'язані випустити як мінімум 4 оновлення безпеки. На другому році життєвого циклу пристрою виробник теж зобов'язаний випускати оновлення безпеки, але мінімальна кількість таких оновлень не вказується. Починаючи з 31 липня 2019 року потрібно, щоб не менше 75% всіх моделей смартфонів, відповідних зазначеним вимогам, отримували поновлення, а з 31 січня 2019 року - вже всі моделі повинні отримувати оновлення.

При цьому виробники смартфонів повинні впроваджувати компанією Google оновлення безпеки протягом певного терміну з моменту їх доступності. До кінця кожного місяця всі пристрої, що відповідають вимогам, повинні бути захищені від усіх вразливостей, виявлених більше 90 назад. Таким чином, навіть без зазначення конкретної кількості патчів в рік, відповідні пристрої повинні регулярно отримувати оновлення безпеки. Більш того, нові пристрої повинні випускатися з тим же рівнем захисту від вразливостей.

Якщо ж виробники не будуть належним чином виконувати зазначені вимоги щодо випуску оновлень безпеки, то Google може призупинити схвалення майбутніх смартфонів конкретного бренду, що вплине на його вихід на ринок.

Всі зазначені нововведення в контрактах стосуються смартфонів і планшетів на базі Android, які будуть випускатися на території ЄС в комплекті з фірмовими додатками Google, включаючи Play Store. Поки немає підтверджень того, що такі ж вимоги будуть стосуватися й інших регіонах. Однак можна припустити, що це будуть єдині глобальні вимоги для всіх виробників Android-пристроїв.

Джерело: The Verge
Переглядів: 14 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: