DVI

Неділя, 18.11.2018, 20.28.44
Головна » 2018 » Листопад » 4 » У норвезькому Конгсберзі доставку пошти доручать роботам
09.29.26
У норвезькому Конгсберзі доставку пошти доручать роботам
      Пошта Норвегії підписала договір про співпрацю з стартапом Buddy Mobility, що розробляє роботів-листонош, штаб-квартира якої знаходяться в Осло і Сан-Франциско.

Відзначимо, що роболистоноші Buddy Mobility нагадують ящики на колесах. Апарати пересуваються зі швидкістю 6 км/год і потенційно можуть доставляти пошту по 100 адресах в день.

Перед тим, як під'їхати до будинку, робот відправляє одержувачу повідомлення через спеціальний додаток. У ньому знаходиться код, який дозволяє відкрити відсік з поштою або посилкою. Як тільки робот доставить всю пошту, він повернеться до найближчого поштового відділення, щоб зарядити батарею і дочекатися, поки в нього завантажать нову порцію поштових відправлень.

У тестовому режимі роболистонош запустять в одному з районів міста Конгсберг. У разі успіху їх маршрути розширять на весь населений пункт.

Представники Buddy Mobility стверджують, що населення Норвегії «відносно невеликае» - всього 5,2 млн осіб - тому неквапливість роботів навряд чи комусь завадить.

«Наші роботи дозволять Пошті Норвегії компенсувати втрату доходів, пов'язану з різким зменшенням обсягів пошти», - відзначили в стартапі.

Джерела: Digital Trendshightech.plus
Переглядів: 16 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: