DVI

Четвер, 22.03.2018, 06.09.50
Головна » 2016 » Листопад » 2 » У наступному році Samsung випустить смартфон з безрамковим дисплеєм, що займає більше 90% лицьової поверхні
15.30.05
У наступному році Samsung випустить смартфон з безрамковим дисплеєм, що займає більше 90% лицьової поверхні

      Ідея створення безрамкових смартфонів не є зовсім вже новою. Однак після непоганих відгуків, отриманих моделлю Xiaomi Mi Mix, інші виробники також вирішили випустити подібні рішення. І одним з таких виробників є Samsung, який заявив, що в наступному році буде випускати смартфони з безрамковими дисплеями.

Головний інженер S-LCD (виробник LCD панелей, що є спільною компанією Samsung і Sony) Пак Он Сан (Park Wonsang) заявив, що Samsung випустить смартфони, дисплеї яких будуть займати більше 90% лицьової поверхні. Більш того, в найближчі кілька років можуть з'явитися моделі, де цей показник досягне 99%, а екран буде покривати також бічні, верхні і нижні межі. Однак він відмовився коментувати інформацію про те, що Galaxy S8 може отримати такий безрамковий дизайн.

Дисплеї в таких пристроях будуть являти собою гнучкі OLED панелі, що займають до 99% всієї висоти смартфона. Ймовірно, вони будуть містити вбудовані сканери відбитків пальців.

Деякі дизайнери вже встигли намалювати рендерне зображення смартфона Samsung Galaxy S8 з безрамковим дисплеєм і подвійною камерою на задній панелі.

Джерело: gizmochina
Переглядів: 157 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: