DVI

Понеділок, 10.12.2018, 10.45.28
Головна » 2018 » Листопад » 26 » У наступному році Google збирається запустити в Україні новий платіжний сервіс Google.PayOnline
16.00.02
У наступному році Google збирається запустити в Україні новий платіжний сервіс Google.PayOnline
      У компанії Google Україна повідомили, що вже в наступному році в Україні можуть запустити технологію Google.PayOnline. Про це розповів менеджер з продажу Google Україна Андрій Радевич, повідомляє видання Liga.net.

Відразу обмовимося, що мова про сервіс Pay with Google, який був запущений в США в кінці минулого року.

Він нагадав, що технологія Google.PayOnline дозволяє в два кліка оплачувати товари з сайтів без необхідності ручного введення даних про карту покупця і багатоступінчастої ідентифікації з ручним введенням паролів.

«Ми ведемо переговори з потенційними партнерами, щоб реалізувати таку можливість якомога швидше», - повідомив Радевич.

Він також повідомив, що, за даними третіх сторін, 65% населення України регулярно користується інтернетом. При цьому 69% покупців йдуть з сайту або закривають мобільний додаток, якщо процес покупки занадто складний.

У третьому кварталі 2018 року зростання кількості пошукових запитів у категорії «кредити і позики» в Україні склав 30% до аналогічного періоду минулого року, в категорії «рахунки і депозити» - 20%, зазначив Радевич.

Нагадаємо, що раніше генеральний директор Google Україна Дмитро Шоломко, розповів, що за рік роботи Google.Pay в Україні кількість оплат через додаток виросло в 90 разів, а Україна увійшла в топ-5 найбільш активно використовуємих додаток країн.

Джерело: Liga.net
Переглядів: 36 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: