DVI

Неділя, 22.04.2018, 16.55.19
Головна » 2016 » Жовтень » 4 » У Microsoft з'явився новий підрозділ з 5000 осіб, яке займеться розробками в області штучного інтелекту
09.22.40
У Microsoft з'явився новий підрозділ з 5000 осіб, яке займеться розробками в області штучного інтелекту
      Корпорація Microsoft влаштувала чергову реорганізацію і виділила кілька проектів і програм, пов'язаних з розвитком штучного інтелекту, в окремий напрям бізнесу Artificial Intelligence Group.
У новому підрозділі буде працювати близько 5 тис. вчених і інженерів. Воно стане четвертим за величиною в структурі Microsoft після Windows, Office та Cloud. Новий підрозділ очолить керівник Microsoft Research Гаррі Шум (Harry Shum). В рамках нової структури будуть об'єднані продукти Cortana і Bing, команди Ambient Computing і Robotics і підрозділ Information Platform Group. Завдяки цьому вдасться стандартизувати технології штучного інтелекту, використовувані в різних програмах, які потім буде простіше інтегрувати в споживчі товари.

Гаррі Шум завив, що в рамках спільної роботи буде створено набір рішень штучного інтелекту, який об'єднує інфраструктуру, сервіси, програми та агенти. Таким чином, слід очікувати інтеграції таких рішень в більшу кількість проектів, орієнтованих на споживачів, корпорації і розробників.


Джерело: Engadget
Переглядів: 149 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: