DVI

П'ятниця, 27.04.2018, 07.49.26
Головна » 2016 » Грудень » 12 » У Мічигані дозволили повноцінну експлуатацію самокерованих автомобілів
18.00.53
У Мічигані дозволили повноцінну експлуатацію самокерованих автомобілів
      Губернатор штату Мічиган Рік Снайдер (Rick Snyder) підписав чотири закони, що стосуються експлуатації самоврядних автомобілів. Ці нормативні акти регулюють відносини в сферах розробки, технічної придатності, використання і відповідальності у разі настання нещасного випадку.

Тепер самоврядні автомобілі можуть легально експлуатуватися на дорогах і трасах Мічигану. Раніше це було заборонено, а дозволялося лише тестування таких транспортних засобів. Крім того, при настанні ДТП за участю самоврядного автомобіля відповідальність накладається на систему управління, а не водія.

Окремий закон дозволяє виробникам самоврядних автомобілів створювати служби таксі за викликом. Хоча деякі його формулювання зазнали критики. Зокрема, на думку Google, норми закону написані таким чином, що дозволяють тільки компаніям General Motors і Ford займатися створенням служб таксі. Разом з тим, Департамент транспорту Мічигану вважає, що компанії Apple і Google не відповідають визначенню «виробника транспортних засобів з двигуном». Один з нормативних актів регулює питання тестування самоврядних автомобілів і знімає обмеження в роботі тестових полігонів.

Після підписання цих законів штат Мічиган став одним з найбільш лояльних по відношенню до експлуатації самоврядних автомобілів.

Джерело:
Engadget, Recode
Переглядів: 137 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: