DVI

Четвер, 26.04.2018, 14.03.03
Головна » 2016 » Листопад » 11 » У мережу витекли документи NASA, що підтверджують працездатність «неможливого» двигуна EM Drive
18.00.32
У мережу витекли документи NASA, що підтверджують працездатність «неможливого» двигуна EM Drive

      У мережу потрапили документи NASA з результатами тестування «неможливого» електромагнітного двигуна EmDrive. Особливість цього двигуна в тому, що принцип його роботи суперечить третьому закону Ньютона. Закон цей говорить, що будь-яка дія викликає рівну за силою і протилежну по напрямку протидію, і на цьому принципі заснована робота всіх реактивних і ракетних двигунів. Так ось, дані і цифри, зазначені в звіті NASA, підтверджують, що «неможливий» двигун EM Drive здатний створювати силу тяги в вакуумі, не використовуючи для цього ніякого палива.

Для початку освіжимо в пам'яті деякі особливості EM Drive. Двигун EM Drive конструктивно являє собою замкнуту герметичну металеву ємність у вигляді конуса. У верхній частині цього конуса стоїть мікрохвильовий генератор, що випромінює потоки електромагнітного випромінювання в бік широкого кінця конуса. Фізичні або квантові ефекти, що виникають при русі мікрохвильових променів всередині конуса і в момент їх поглинання металом «днища» конуса створюють силу тяги, протилежну напрямку руху електромагнітних хвиль.

Основною причиною, по якій вчені щосили намагаються з'ясувати все про роботу двигуна EM Drive, є те, що застосування таких двигунів зможе зробити революцію в справі дослідження Сонячної системи і далекого космічного простору. Наприклад, згідно з деякими розрахунками, такі двигуни зможуть забезпечити переліт від Землі до Марса всього за 70 днів.

«Програма випробувань включала масу методів, що дозволяють ідентифікувати будь-які перешкоди і побічні явища при вимірюванні сили тяги. Але жоден з джерел «сторонньої» імпульсної тяги так і не був ідентифікований»- пише в документі Гарольд Вайт, глава дослідницької групи в лабораторії Eagleworks, -«Ми вимірювали тягу, орієнтуючи двигун в прямому і зворотному напрямку, все це вироблялося в умовах глибокого вакууму. І отримані нами дані дозволяють нам стверджувати, що двигун здатний виробляти тягу, силою 1.2 ± 0.1 міліньютона на кіловат потужності».

Джерело: Slashgear і dailytechinfo
Переглядів: 250 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: