10.36.51
У матчі Бразилія - Німеччина було встановлено п'ять рекордів!
      У першому матчі півфіналу збірна Німеччини розгромила господарів Чемпіонату світу з футболу з рахунком 7:1, причому перші п'ять м'ячів залетіли у ворота збірної Бразилії у першому таймі. У продовженні історія в картинках про те, як збірна Німеччини принизила господарів ЧС з футболу на очах у бразильських уболівальників.

© GETTY IMAGES
Бразильські фанати були сповнені надій на початку матчу прихильники були в силі попереду початку матчу в місті Белу-Орізонті.

© AFP
Відчувалося на матчі і заочне присутність Неймара, хоча бразильський футболіст був відсутній через травму.

© AFP
У відсутність Неймара бразильські футбольні фанати вирішили підтримати Халка.

© REUTERS
Не відставали в лютості і вболівальники збірної Німеччини, що виділяються завдяки червоним, чорним і білим кольорами.

© EPA
Ця парочка продемонструвала щось більше, ніж просто «взаємну повагу» між двома командами фанатів.

Бразильські футболісти виконують Національний гімн Бразилії.

Автором першого голу, забитого вже на десятій хвилині зустрічі, став Томас Мюллер.

© AFP
Мирослав Клозе забив другий гол на 22-ій хвилині.

© ACTION IMAGES
Тоні Кроос забиває третій м'яч у ворота господарів Чемпіонату світу з футболу.

© EPA
Мить через Крос збільшив відрив - 4:0.

Здавалося б на цьому все закінчиться, але Самі Хедіра забиває п'ятий м'яч.

Головний тренер Луїс Феліпе Сколарі тільки й залишається, що дивитися на годинник.

© EPA
Жуліо Сезар обіймає запасного воротаря збірної Бразилії Джефферсона.

Хмари над футбольним стадіоном Мінейран вельми точно відображають настрій бразильської команди.

Підсилив страждання бразильської збірної і її шанувальників Андре Шюррле, який забив шостий м'яч на шістдесят дев'ятій хвилині.

78-я хвилина і знову Шюррле; рахунок - 7:0.

Давид Луїс намагається зрозуміти, що тільки що відбулося.

Але це ще не все. У півфіналі Чемпіонату світу з футболу 2014 року було встановило цілих п'ять рекордів!

1. Мирослав Клозе тепер займає перше місце серед бомбардирів в історії ЧС - 16 м'ячів
  2. Найбільша кількість голів, забитих у півфіналі Чемпіонату світу з футболу - 7 м'ячів
  3. Найбільша кількість голів, забитих національної збірної за всю історію ЧС з футболу - 223 м'ячі
  4. Найгірший програш господарів в історії Чемпіонату світу - 1:7
  5. Німеччина забила чотири м'ячі за шість хвилин, що є рекордом для півфінального матчу ЧС
Переглядів: 310 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0