DVI

Середовище, 24.01.2018, 03.33.10
Головна » 2017 » Вересень » 12 » У майбутньому році Facebook виділить мінімум $ 1 млрд на виробництво оригінальних шоу для власної платформи Watch
14.00.33
У майбутньому році Facebook виділить мінімум $ 1 млрд на виробництво оригінальних шоу для власної платформи Watch
      Минулого місяця Facebook представила відеосервіс Watch, де в майбутньому планується випускати величезну кількість якісного відеоконтенту, серіалів і різних передач, в тому числі і створених на гроші соцмережі. Тепер же стало відомо, що Facebook готова витратити на створення власних шоу в майбутньому році на суму в $ 1 млрд. Про це повідомляє відоме видання The Wall Street Journal з посиланням на анонімні обізнані джерела.

Якщо дані підтвердяться, то це буде найбільшим вкладенням Facebook в виробництво відеоконтенту. І хоча на тлі конкуруючих сервісів Netflix (бюджет на 2017 рік - $ 6 млрд) і Amazon ($ 4,5 млрд) передбачувані інвестиції Facebook в відеоконтент не здаються вже настільки вражаючими, джерело зазначає, що остаточна сума може виявитися вище - все буде залежати від успіху першого шоу. У той же час $ 1 млрд - це істотно більше торішніх $ 50 млн, витрачених на виробництво оригінального контенту для платформи Live.

Facebook розраховує, що в кінцевому підсумку платформа Watch стане своєрідною заміною телевізора і відкриє компанії двері на ринок телевізійної реклами.

Нагадаємо, що місяцем раніше те ж видання WSJ писало про плани Apple витратити на покупку і виробництво шоу і серіалів в 2018 році близько $ 1 млрд.

Джерело: The Verge і WSJ
Переглядів: 156 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: