DVI

П'ятниця, 19.01.2018, 23.22.47
Головна » 2017 » Липень » 24 » У Lucid Motors немає коштів на будівництво в США заводу з виробництва електромобілів, зате за чутками є вже три потенційні покупці
09.30.56
У Lucid Motors немає коштів на будівництво в США заводу з виробництва електромобілів, зате за чутками є вже три потенційні покупці
       Проблеми у виробника електромобілів Lucid Motors виявилися серйознішими, ніж вважалося раніше. Днями Lucid Motors таємно обговорював з Ford можливість власного придбання, а тепер пішли чутки про те, що це не просто бажання, а практично необхідність, так як пошуки інвестицій поки не увінчалися з успіхом.

Нагадаємо, що історія у стартапа Atieva (а саме так спочатку називався Lucid Motors) було досить бурхливим. Компанію заснував в 2007 році виходець із Tesla. Далі стартап отримав інвестиції від двох китайських компаній, включаючи LeEco, на розробку електромобіля преміум-класу. При цьому трохи пізніше власник LeEco Цзя Юетін заснував ще одну компанію з виробництва електромобілів - Faraday Future - яка також в даний момент відчуває не найкращі часи.

В результаті компанії Lucid Motors все ж вдалося завершити розробку моделі Lucid Air, зібрати кілька тестових екземплярів і навіть запустити збір попередніх замовлень на електромобіль. Однак тепер виробнику необхідно перейти до наступного кроку - давно анонсованого будівництва заводу в Арізоні (США), який повинен обійтися мінімум в $ 700 млн. При цьому часу на будівництво не так вже й багато - передбачалося, що перші власники отримають свої екземпляри вже в 2018 році .

З приводу угоди з Ford також не все зрозуміло. Раніше вважалося, що американський виробник відмовив Lucid Motors в проханні придбати їх, тобто ініціатива виходила від китайсько-американського стартапу. Проте за іншими даними, Lucid Motors прийшли до Ford за інвестиціями і були ошелешені бажанням викупити всю компанію. Більш того, за чутками подібне бажання проявили ще дві великі американські компанії.

Таким чином в даний момент Lucid Motors стоїть перед серйозною дилемою - знайти кошти на будівництво недешевого заводу за всяку ціну з розрахунком на майбутні прибутки або ж перекласти цю задачу на нового власника, не маючи наміру наближати власне банкрутство за рахунок великих боргів. Ми продовжуємо стежити за подіями і обов'язково будемо тримати вас в курсі про подальшу долю творця Lucid Air.

Джерело: Engadget
Переглядів: 288 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: