DVI

Четвер, 22.03.2018, 06.04.58
Головна » 2016 » Листопад » 22 » У лютому HP представить новий споживчий смартфон з ОС Windows 10, розроблений спільно з Microsoft
09.00.00
У лютому HP представить новий споживчий смартфон з ОС Windows 10, розроблений спільно з Microsoft

      Смартфони, що працюють під управлінням ОС Windows 10 Mobile, зараз виходять нечасто, так що інформація про настільки «рідкісний птах», нехай і неофіційно, викликає особливий інтерес. Якщо вірити німецькому ресурсу drwindows.de, одним з майбутніх смартфонів з Windows 10 Mobile стане плід спільних зусиль HP і Microsoft. Анонс пристрою очікується в лютому наступного року, місцем прем'єри, найімовірніше, стане виставка MWC, яка проходить якраз в цей час.

На відміну від моделі HP Elite x3, орієнтованої на бізнес-сегмент, майбутня новинка, як стверджується, націлений на масову аудиторію. На жаль, ніяких інших подробиць або ж зображень смартфона поки немає, за винятком того, що апарат отримає характерні для представників лінійки Lumia функції на кшталт Glance і швидкого розблокування подвійним торканням. Також повідомляється, нещодавно анонсований в стінах самої компанії смартфон з Windows 10 - справа рук американського виробника HP.

Джерело: gsmarena i drwindows.de
Переглядів: 140 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: