DVI

Четвер, 26.04.2018, 06.52.43
Головна » 2016 » Серпень » 12 » У Китаї збираються активно впроваджувати технології віртуальної реальності в систему освіти
18.30.58
У Китаї збираються активно впроваджувати технології віртуальної реальності в систему освіти

      Останнім часом з'явилося кілька повідомлень про намір використовувати ігри в навчальному процесі. Але на іграх немає причин зупинятися, і в подальшому отримувати знання можна буде за допомогою пристроїв віртуальної реальності. І першопрохідцем на цьому терені може стати Китай.

Відтепер не буде учнів, які дрімають за останньою партою. Спеціальне програмне забезпечення буде визначати, чи відволікається школяр від заняття, після того, як він відхиляє голову. Нудні лекції відразу стануть жвавіше - учень навіть зможе змінити стать вчителя, якщо йому так більше подобається. Наприклад, зробити віртуальним викладачем чоловіка в тих предметах, де викладають в основному чоловіки.

«Ця інновація назрівала протягом досить тривалого часу. Якщо існує місце, де вона буде працювати, Китай і Корея - саме ті країни. Віртуальні проекти в школах - це революційно, але також необхідно. Очевидно ж, що нинішні освітні моделі не відповідають вимогам часу», - розповів Ян-Мартін Ловендаль, віце-президент компанії Gartner.

Школи давно адаптувалися до застосування комп'ютерів, але дане нововведення спрямоване на корінні зміни потенціалу освіти. Викладачі можуть бути замінені або доповнені цифровими зображеннями за допомогою розроблених алгоритмів. Прихильники ідеї віртуальної реальності в школі вважають, що починати адаптувати дітей потрібно вже зараз, оскільки найближчим часом прогнозують зменшення кількості вчителів.

Китайські компанії готові взяти на себе комерціалізацію проекту. Наприклад, NetDragon хоче стати одним з перших, хто приєднається до ініціативи. Компанія вже виплатила $ 100 млн британському провайдеру онлайн-освіти Promethean World і зараз обслуговує 2,2 млн вчителів і 40 млн учнів. Вони займаються дослідженням віртуальної реальності в школах, щоб визначити, чи можна перевести навчальні програми в новий формат.

«Ми хочемо відстежувати не тільки, як діти вчаться в класі. Ми прагнемо розуміти, як вони поводяться, коли розмовляють по мобільному телефону, просто йдуть, щоб мати повну картину», - поділився віце-президент NetDragon Саймон Леунг.

Він також додав, що ця технологія може бути готова вже до 2017 року.

Всі компанії, які візьмуться за впровадження проекту віртуальної реальності в школах, зможуть збирати дані тільки з дозволу батьків і офіційних опікунів дітей. Працівники шкіл, в свою чергу, повинні бути готовими до того, що технології витіснять більшість їх основних повноважень. Передбачається, що крок назустріч цифровому світу допоможе розробникам також відкрити нові здібності людини, його творчий потенціал.

Джерело: «Українська правда»
Переглядів: 170 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: