16.44.40
У Китаї заарештували 120 осіб, які допомагали створювати і поширювати чіти для PUBG
      Готуючись до релізу найбільш продаваємої гри в світі - на багато користувачів шутера PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG), найбільший китайський інтернет-провайдер Tencent почав проводити жорсткі зачистки чітерів і хакерів. Як повідомляє Bloomberg, інтернет-гігант допоміг китайським правоохоронцям розкрити щонайменше 30 справ і заарештувати 120 чоловік, причетних до розробки і поширення хакерського і чітерского ПО для PUBG. Ті із затриманих, хто вже раніше мав судимість, отримали тюремний термін.


За даними сервісу Steam Spy, більшість гравців в PUBG- з Китаю. І це при тому, що офіційно гра поки що не запущена в цьому регіоні. До слова, в даний час по всьому світу продано більше 27 млн копій гри, що на даний момент робить PUBG найбільш продаваною відеогрою в світі.
Китай також є найбільшим джерелом різноманітних чит-кодів, що підривають «Королівську битву», яка і зробила гру справжнім феноменом, дозволивши обійти з продажу такі хіти, як Grand Theft Auto V. Але чіти і інші нечесні прийоми є серйозною загрозою для подальшого успіху проекту, особливо в довгостроковій перспективі. Так що зрозуміло, чому Tencent і розробник гри Bluehole виділяють стільки ресурсів на боротьбу з читерами.

У Bluehole повідомляють, що щодня отримують скарги на непереможних гравців. За даними Bloomberg, станом на 16 січня вісім з десяти кращих гравців PUBG мають в своєму нікнеймі символи QQ. Видання уточнює, що ці гравці користуються месенджером QQ, створеним Tencent, щоб продавати чіти. Вони додають в нікнейми абревіатуру QQ, а також номер свого облікового запису в месенджері, наприклад QQ574352672, щоб будь-який бажаючий міг звернутися до них для покупки чітів. Один з цих користувачів запропонував купити програму за 100 юанів (близько $ 15) під назвою «Jue Ying» яка, серед іншого, забезпечує невидимість і дає можливість поглянути на поле бою з висоти пташиного польоту. Інший відправив повідомлення клієнтам про те, що вони повинні «бути обережними і вбивати не більш 15 осіб за гру», імовірно, щоб уникнути виявлення.

«PUBG переживає період становлення і чітери загрожують уповільненню його зростання. Чітери в основному відлякують нових користувачів, а без них PUBG не зможе зміцнити свій ранній успіх і стати довготривалим хітом», - зазначив співробітник південнокорейської аналітичної компанії Kiwoom Securities Кім Хак Чжун.


По суті, PUBG - це свого роду цифрова версія «Голодних ігор» - 100 бійців потрапляють на острів і продовжують вбивати один одного поки не залишається один виживший. Тобто, отримання завдяки чітам надздібностей, які забезпечують абсолютну перевагу над іншими гравцями повністю компрометує всю ідею гри і вбиває весь інтерес до неї. В даному випадку відтік гравців цілком очікуване явище, хоча завдяки стійкому зростанню продажів показник одночасно підключених користувачів поки не падає.

В даному випадку буде доречно згадати недавній скандал з Epic Games, яка подала в суд на 14-річного гравця, який хвалиться на YouTube використанням чітерского ПО в шутері Fortnite.

Джерело: Bloomberg
Переглядів: 277 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
der="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:Email:WWW:
Код *:
close