DVI

Субота, 24.02.2018, 09.48.03
Головна » 2017 » Липень » 3 » У Китаї почали зводити перший в світі «Лісове місто»
14.00.27
У Китаї почали зводити перший в світі «Лісове місто»
      На півдні Китаю, в передмістях міста Лючжоу, уздовж річки Люцзян, почалося будівництво першого в світі «Лісового міста» (Forest City), призначеного для боротьби з забрудненням повітря і кліматичними змінами.


Згідно з проектом, будучи цілком покритих зеленню і деревами, майбутнє місто-ліс зможе щорічно поглинати з атмосфери понад 10 000 тонн вуглекислого року і 57 тонн забруднюючих речовин, виробляючи при цьому близько 900 тонн кисню.

Площа The Forest City складе 175 га. За наявною інформацією, він розрахований на 30 000 жителів.

При цьому в плануванні передбачені як житлові, так і ділові райони, зони відпочинку, лікарня і дві школи. З Лючжоу місто пов'яже швидкісна електричка.

Щоб покрити Forest City зеленню, буде висаджено 40 000 дерев, і майже мільйон рослин. Крім цього, «місто зелені» буде сам забезпечувати себе електроенергією - причому теж «зеленої»: з геотермальних джерел і сонячного світла.

Передбачається, що місто-ліс допоможе знизити середню температуру повітря в регіоні, зробити його чистішим, створити звукопоглинаючий бар'єр і поліпшити різноманітність флори. Для Китаю цей проект має особливе значення, оскільки країна вже давно страждає від регулярного смогу. Якщо все пройде успішно, подібні міста з'являться і в інших провінціях країни.

До слова, завершення будівництва першого лісового міста заплановано на 2020 рік.

Наостанок зазначимо, що плануванням футуристичного поселення займалися італійські архітектори Stafano Boeri Architetti.

Джерело: futurism
Переглядів: 48 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: