DVI

Середовище, 21.03.2018, 12.28.16
Головна » 2016 » Серпень » 5 » У Києві запустили онлайн-сервіс Pickoose.com по підбору найбільш відповідного експерта для вирішення проблем клієнтів
08.29.40
У Києві запустили онлайн-сервіс Pickoose.com по підбору найбільш відповідного експерта для вирішення проблем клієнтів

      Українські розробники запустили в Києві новий сервіс Pickoose.com, завдання якого полягає в тому, щоб максимально точно підібрати експерта в найбільш затребуваних категоріях послуг. Для цього команда створила нову для України функціональність, в основі якої лежить принцип Perfect Match, тобто 100% збіг потреб клієнтів з можливостями експертів.

"Ідея створити Pickoose виникла тому, що я сам зіткнувся з проблемою пошуку розумного фахівця для вирішення моєї проблеми. Здавалося б, на ринку праці зараз багато вакансій, але обзвонив витративши багато часу і сил, я так і не знайшов необхідного мені експерта. Тоді я і задумався над тим, що потрібен сервіс, який зможе не тільки взяти всю роботу з пошуку експертів на себе, але і надасть фахівців, які максимально підходять для вирішення поставлених завдань"- коментує один із засновників сервісу Ростислав.

Перш ніж приступити до реалізації проекту, перед командою стояло завдання довести акціонерам, що продукт буде затребуваним на ринку. Після успішної перевірки в рамках невеликого бюджету, розробники створили прототипи і технічне завдання для проекту, ґрунтуючись на вже зібраних даних. Головна мета, яка переслідувалася спочатку - запуск першої версії з мінімальним набором інструментів, після чого на підставі історії дій користувачів на сайті планується подальша оптимізація продукту і впровадження нових можливостей.

pickoose (2)

Сервіс Pickoose.com вибрав нетиповий для українського ринку спосіб монетизації, де звикли працювати за відсоток від зробленої роботи. Тут експерт "бореться" за виконання замовлення, для клієнта ж підбір відповідних експертів є безкоштовним.

"Аналізуючи ринок, ми визначаємо скільки в середньому коштує залучення одного клієнта певної категорії бізнесу. За рахунок конкуренції серед експертів, ми формуємо доступну ціну для виконавця. Якщо клієнт з яких-небудь причин відмовляється від свого замовлення, сервіс повертає експертам плату за відгук", прокоментував Product Leader Андрій Прокопець.

Майданчик працює з двома типами користувачів, де клієнт отримує необхідну йому послугу і гарантоване виконання завдання, а експерт - замовлення і нового клієнта. Клієнт заповнює детальну анкету, і система підбору розсилає деталі його замовлення всім відповідним експертам. Кожен експерт, який одержав повідомлення про відповідне замовлення, оцінює його умови і вирішує, чи брати замовлення в роботу. Таким чином, клієнт отримує пропозиції тільки від тих експертів, які можуть і готові виконати його завдання.

Клієнт отримує запити від зацікавлених експертів і серед них вибирає того, хто йому більше підходить: він може переглянути профіль кожного відгукнувшогося експерта, поспілкуватися з ним у чаті або переглянути рекомендації інших клієнтів (назва «Pickoose» сервіс отримав саме завдяки цьому незвичайному алгоритму підбору виконавців для задач клієнтів: «pick» + «choose» - підібрати і вибрати кращого). Цінність сервісу для клієнта полягає в тому, що у нього є можливість познайомитися з потенційним виконавцем завдання, переглянути його профіль, досвід і навички, особисті сильні сторони експерта.

pickoose (3)

Експерт, в свою чергу, детально заповнює свій профіль, де вказує свої навички та вміння. Головне завдання експерта - зацікавити клієнта, щоб йому довірили виконання замовлення. Перевага для експерта Pickoose: спілкуючись з клієнтом і дізнавшись всі деталі і умови замовлення, він може прорахувати потенційні витрати, необхідні для виконання замовлення, а також очікуваний дохід.

Висновок Pickoose.com на ринок компанія почала з пілотного запуску в столиці. У найближчих планах творців сервісу - масштабуватися на всю Україну, після чого має відбутися розширення проекту на європейський ринок. Уже зараз в Pickoose.com можна скористатися послугами понад 300 експертів по 6 категоріям: дизайн інтер'єру, вантажоперевезення, клінінгові послуги, навчання англійській мові, ремонт персональної техніки, створення сайтів. До кінця року творці проекту планують розширити перелік пропонованих послуг популярних серед населення України.

Джерело: Pickoose.com

Переглядів: 138 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: