DVI

Четвер, 26.04.2018, 06.59.50
Головна » 2016 » Грудень » 18 » У Instagram вже більше 600 мільйонів користувачів, причому темпи зростання збільшуються
10.18.51
У Instagram вже більше 600 мільйонів користувачів, причому темпи зростання збільшуються
      Можна нескінченно довго міркувати про недавні запозичення Інстаграмом ідей для подальшого розширення власного арсеналу функціональних можливостей у конкуруючого Snapchat, але факт залишається фактом - ця стратегія працює, причому дуже добре.

В кінці вересня 2015 року 
сервіс який належить Facebook відрапортував про подолання рубежу в 400 млн користувачів, а вже до червня 2016 року до соцмережі приєдналося ще 100 млн нових користувачів. Вчора компанія похвалилася подоланням чергового рубежу - тепер співтовариство Instagram налічує більше 600 млн користувачів. Таким чином, Instagram не просто зростає, а зростає прискореними темпами.

Звичайно, більше 600 млн користувачів ≠ понад 600 млн живих людей. Людей, у яких є по кілька акаунтів в Instagram, чимало, особливо у тих, чий рід діяльності пов'язаний з рекламою, так і ботів і «привидів» (занедбаних акаунтів) в Інстаграмі вистачає. Проте, вони були там завжди, так що нічого нового в цьому немає, а динаміка ясна як день.

Як уже зазначалося на початку, далеко не останню роль у досягнення цього важливого рубежу зіграло те, що нові функції в сервісі з'являються мало не щодня. Останнє оновлення, до слова, було тільки вчора - в мобільних клієнтів Instagram з'явилася вкладка з закладками на чужі публікації.

Джерело: Instagram
Переглядів: 167 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: